Marketing

Proč se vyplatí dělat kampaně na internetu

Michal Brada

Obchod a reklama

Internetová populace ČR dosáhla v březnu 2018 nového maxima, a to více jak 7,77 milionů reálných uživatelů starších 10 let. Z tohoto čísla je 800 tisíc exkluzivně mobilních uživatelů, tedy těch, kteří se připojují k internetu výhradně prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů. Data představilo Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) na tradiční kvartální prezentaci výsledků projektů NetMonitor a AdMonitoring.

V naší mediální agentuře sídlící v Liberci pro klienty tvoříme reklamní kampaně napříč českým internetem. Mezi naše klienty nepatří nadnárodní a celosvětově známé společnosti. Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, malé a střední společnosti z různých regionů Čech. S těmito klienty se bavíme o jejich podnikání a snažíme se najít to nejvhodnější řešení jejich prezentace. A proto i na banneru, na který jste klikli, může být vaše reklama.

Děláte občas nebo pravidelně reklamu v rádiu, máte billboard, polepený autobus, děláte letáčky a jiné reklamní aktivity? Chcete zpropagovat akci, službu nebo zboží? Pak nezapomínejte na internet a pojďte do toho s námi.

Zvažujete obsahovou nebo vyhledávací kampaň?

Ahoj, já jsem Michal, specialista na reklamu a marketing agentury maveb. Chcete vyzkoušet online inzerci, ale není vám něco jasné? Máte dotaz, na který jste nenašli odpověď? Nezávazně se na mě obraťte s jakýmkoliv dotazem a společně najdeme řešení, které pro vás bude nejlepší ?

(Zdroj: Netmonitor.cz)

Líbil se vám článek? Řekněte o něm vašim přátelům.

Mohlo by vás zajímat.

mavebáci na horách

Letošní rok je pro mnohé z nás taková menší zkouška 🔥 U nás v mavebu jsme si díky pandemii například mohli…

SOS. Moje firma umírá na koronavirus.

Doba je jaká je. S tím nic neuděláme, nebuďte z toho ale smutní. Aktuální situace možná odhaluje naše slabá místa,…

Chcete být v obraze?

Přihlašte se k odběru a o novinkách
budete vědět vždy jako jedni z prvních

Chcete být v obraze?

Přihlašte se k odběru a o novinkách
budete vědět vždy jako jedni z prvních

Menu