Marketing

Jak u nás probíhá spolupráce

Michal Brada

Obchod a reklama

U nás v maveb. media je nejdůležitější poznat naše klienty, jejich podnikání a důvod proč dělají to co dělají. V tom je u nás nejlepší Michal, který své zkušenosti s marketingem získal během několikaleté praxe. Michal se s vámi domluví na termínu schůzky a pak na ni s dobrou náladou včas dorazí ?

Při prvním setkání vám představí kdo jsme a co nás vedlo k založení naší agentury. Pak už to bude ale jen o vás. Abychom mohli připravit řešení na míru, musíme vás nejdříve poznat. Nebojte se, z kůže vás svlékat nebudeme, ale většinou se ptáme víc, než jste z běžných schůzek s vašimi obchodními partnery zvyklí. Jakmile máme vše potřebné, připravíme návrh řešení, který vám zašleme emailem a ideálně opět probereme na schůzce. Vždy jsme rádi, když máte dotazy a můžeme s vámi o celém řešení dále diskutovat a tím se o vás a vašich prioritách dozvědět zase o něco více. Jakmile si vše vyjasníme, a to včetně vašeho očekávání (není nic horšího než následně řešit, že jste měli o celé spolupráci jinou představu), k zahájení spolupráce již nic nebrání. Domluvíme její délku a rozsah, jasně stanovenou cenu, čímž myslíme cenu naší práce a cenu, kterou vás bude stát využití třetích stran např. Googlu, Seznamu nebo radia. Jsme prostě transparentní a na tom si zakládáme. Ať se bude jednat o řešení pro jednorázovou nebo dlouhodobou spolupráci, vždy od nás máte průběžné výsledky a finální vyhodnocení. A co víc, jsme z Liberce a mít svou agenturu po ruce, je k nezaplacení. Jo a zvednout vám telefon nebo zavolat zpět, když ho zrovna zvednout nemůžeme (máme třeba ty schůzky, jak už víte), je pro nás automatické. My svou práci děláme rádi, a tak k ní i přistupujeme.

Pořád nevěříte, že to tak může fungovat? Tak to pojďte vyzkoušet, schválně, jestli Vám Michal zvedne telefon, zavolá zpátky nebo zareaguje na váš email či poptávku. S chutí do toho a půl je hotovo. Druhou půlku už obstaráme my ?

Líbil se vám článek? Řekněte o něm vašim přátelům.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

Mohlo by vás zajímat.

Mohlo by vás zajímat.

Maveb(áci) na skalách

Čas letí jako voda, a i když se to nezdá, je to více jak rok, co jsme zdolali Jizeru, jednu…
Menu