Marketing

PPC kampaně

Michal Brada

Obchod a reklama

V současné době velmi oblíbený způsob inzerce, který využívají nejen střední a velké firmy, ale i malí a začínající podnikatelé. Založit takovou kampaň není nic těžkého, ale stejně jako kuchař musí mít cit a vytříbenou chuť, tak i člověk, který zakládá PPC kampaně by měl mít určité znalosti a zkušenosti. Je jedno, jestli je to freelancer, nebo specialista z agentury.

Pokud někdo řeší PPC kampaně, věnuje se většinou pouze této práci a na ni se specializuje. U nás v agentuře maveb. je velkou výhodou, že se každý specializuje na něco jiného a vzájemně tvoříme tým, který se skvěle doplňuje. Obchodník Michal ví, co od klienta zjistit. Optimalizátoři Iveta a Jirka jsou schopní data zpracovat a navrhnout efektivní řešení a Marek náš grafik No.1 vše výborně doplní grafikou. My všichni sedíme na jednom místě, neustále spolu komunikujeme a pro každého klienta hledáme společně to nejlepší řešení.

S finančním rozpočtem, který nám pro reklamu svěříte vždy pracujeme, jako by se jednalo o naše vlastní peníze. Na začátku si společně určíme jasná pravidla a cíl, kterého budeme chtít společně dosáhnout.

Pokud jste se dočetli až sem a dává vám to smysl, rádi se s vámi setkáme.

Pomůžeme vám začít s PPC inzercí. Podíváme se na vaše podnikání a doporučíme, jak a čím začít. Najdeme metriky, které jsou pro vás v kampani zásadní a i když vám již nějaké kampaně běží, můžeme na ně jenom kouknout a doporučit vám, jak je upravit nebo vylepšit. Vše vám zabere maximálně pár minut vašeho času.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm vašim přátelům.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

Mohlo by vás zajímat.

Mohlo by vás zajímat.

Maveb(áci) na skalách

Čas letí jako voda, a i když se to nezdá, je to více jak rok, co jsme zdolali Jizeru, jednu…
Menu