Grafický & Design

Tvorba www stránek

Marek Kotrouš

Grafika a webdesign v agentuře maveb

Internetové stránky jsou základem všeho, pokud to v digitálním světě myslíte opravdu vážně. Ne nadarmo se říká, že kdo internetové stránky nemá, jako by nebyl. Někdy o vás ale samotné stránky prozradí víc, než byste chtěli.

Internetové stránky toho dokážou víc, než si často dokážeme připustit. Přinejmenším mají zásadní vliv na to, jaký si o vás návštěvník vytvoří první dojem. Když dobrý, na stránkách zůstane delší dobu a v lepším případě vás kontaktuje nebo využije vašich služeb či nabídky. V opačném případě, nebudou-li stránky působit dobrým dojmem, návštěvník odejde a už se nevrátí.

První dojem jistě ovlivní vzhled a samotná funkčnost. Jen ta však úspěch nezaručí, dalším snad ještě důležitějším faktorem je obsah. Obsah je klíčový, proto u nás obsah připravují zkušení copywriteři s dobrými nápady, grafik, který řeší jak co vypadá, kde něco chybí nebo naopak přebývá a marketingový specialista, který do našich projektů vnáší selský rozum a doporučení, jakou formou dostat sdělení co nejjasněji směrem ke koncovému uživateli.

Všichni dohromady tvoříme sehraný tým a každý projekt je pro nás zároveň příležitost a výzva, jak klientům pomoci v komunikaci se svými zákazníky. Pokud jste v situaci, že potřebujete se svou prezentací pomoci a dočetli jste se až sem, vypadá to, že potřebujete skutečně pomoci. Rádi se s vámi osobně sejdeme a probereme možnosti, jak právě vám můžeme pomoci na cestě k vybudování profesionálním internetovým stránkám.

Pro začátek není nic jednoduššího, než že si o sobě dáme vědět. Co říkáte? ?

Líbil se vám článek? Řekněte o něm vašim přátelům.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

Mohlo by vás zajímat.

Mohlo by vás zajímat.

Maveb(áci) na skalách

Čas letí jako voda, a i když se to nezdá, je to více jak rok, co jsme zdolali Jizeru, jednu…
Menu