1. Grafické studio
  2. Letterpress studio Tiskovna

Tiskovna Liberec.

Nové letterpress studio z Liberce. Baví nás práce s papírem a snažíme se udržet tiskařské řemeslo v dnešním digitálním světě. Jste milovníci papíru stejně jako my? Doufáme, že jo!

Ochutnávka z Tiskovny

Naše produkty

Vánoční přání s kaprem
89 Kč
Vánoční přání Bílé Vánoce
89 Kč
Vánoční jmenovky na dárky No.3
59 Kč

O naší Tiskovně

Jako ve filmech, i projekt Tiskovny začal v garáži. Začal… on v garáži je vlastně dodnes 🙈 V dílně trávíme spoustu času, protože tisknout na knihtisku opravdu není jen o stisknutí jednoho tlačítka. Stroj vyžaduje mnoho zkušeností, praxe a notnou dávku trpělivosti. Ne vždy se nám vše povede, ale když držíte v ruce hotový produkt, velice rychle zapomene na tu dřinu, která pro něj byla zapotřebí.

Jaké služby Tiskovna nabízí?

V Tiskovně jsme schopni vyrobit celou řadu produktů, od stylových čumkart až po stylové korporátní PFka. Umíme vysekávat štítky, tisknout na ubrousky, vyrábět pohledy, visačky, podtácky nebo také celé sady pro svatebčany od oznámení až po pozvánky na svatební obřad. Je toho spoustu, proto pokud máte konkrétní představu o vašem produktu, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se s Vámi sejdeme a o projektu si můžeme společně promluvit.

Pokud se o Tiskovně chcete dozvědět více, neváhejte navštívit internetové stránky www.tiskovna.cz

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti, kde by právě vám mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.

Menu