maveb.magazín

V magazínu agentury maveb. najdete nejen aktuality, novinky, nebo naše příběhy, ale také postřehy z online reklamy, návody, doporučení a tipy, jak být lépe vidět.

  Načítání příspěvků...
 • Už jsme tady rok!
  A pořád na tom makáme…

  Všem našim klientům patří velké díky za důvěru, kterou dali nově vzniklé firmě během uplynulých více než 365 dní. Teď už můžeme říct, ano, jsme o rok starší, zkušenější a hlavně nás to pořád baví!

 • Získejte víc z PPC kampaní
  (Co je to ten remarketing?)

  Pokud jste již někdy přemýšleli o online kampaních, určitě jste zaslechli pojmy retargeting nebo remarketing. Pro nás jde o nedílnou součást PPC kampaní. Význam mají oba stejný…

 • Má smysl investovat do bannerové reklamy?

  Zadavatelé proinvestovali do bannerů v roce 2018 celých 20,1 mld. Kč. Vcelku pádný argument na to, že tento druh reklamy stále dává smysl. V tomto čísle naleznete velké nadnárodní společnosti, ale i firmy ze svého okolí nebo dokonce vás.

 • Na sociální sítě bez strategie? Ne!

  Sociální sítě jsou o celkové interakci se skutečnými lidmi, vašimi zákazníky a potencionálními zákazníky. Jde tedy o to věnovat jim dostatek času a tvořit poutavý obsah, který bude pro jejich uživatele zajímavý.

 • Jak u nás probíhá spolupráce

  U nás v maveb. media je nejdůležitější poznat naše klienty, jejich podnikání a důvod proč dělají to co dělají. V tom je u nás nejlepší Michal, který své zkušenosti s marketingem získal během několikaleté praxe.

 • PPC kampaně agentura maveb

  PPC kampaně

  V současné době velmi oblíbený způsob inzerce, který využívají nejen střední a velké firmy, ale i malí a začínající podnikatelé. Založit takovou kampaň není nic těžkého, ale stejně jako kuchař musí mít cit a vytříbenou chuť, tak i člověk, který zakládá PPC kampaně by …

 • Tvorba www stránek

  Internetové stránky jsou základem všeho, pokud to v digitálním světě myslíte opravdu vážně. Ne nadarmo se říká, že kdo internetové stránky nemá, jako by nebyl.

 • Grafické studio agentury maveb.

  Grafika je všude kolem nás. Na internetu, v novinách, časopisech, letácích, v autobusech i na autobusech, a mohl bych pokračovat dál. Má nejzásadnější vliv na to, jak koncové uživatele sdělení zaujme a jestli vůbec.

 • Poselství z mavebu

  Rok 2018 je za námi a s ním i našich prvních 6 měsíců na nové cestě. Jsme moc rádi, že máme možnost, pro nás nově výhradně „za sebe”, poděkovat a popřát našim klientům.

 • Jak vytvořit a nasdílet Facebook katalog

  Chcete ve svých příspěvcích na Facebooku a Instagramu označovat produkty vašeho obchodu? Tak to se bez Facebook katalogu neobejdete. V našem návodu si ukážeme, jak takový Facebook katalog vytvořit.