Brožura RE/MAX G8 Reality

Štítky:

Katalog

Rok: 2019

Tým: Marek Kotrouš, Václav Blažek

Klient

Značka RE/MAX má již u nás vybudovaný tak silný brand, že ji jistě netřeba představovat. A co RE/MAX G8 Reality? V současné době se jedná o největší skupinu poboček RE/MAX v České republice se sídlem ve více než 15 městech.

Zadání

V roce 2019, rok od samotného vzniku došlo ke spojení 3 pražských poboček v jedinou karlínskou kancelář G8 se sídlem na Rohanském nábřeží. Jedna z největších a nejmodernějších realitních kanceláří v České republice se od svého otevření stala doslova realitním coworkingovým centrem, kde jsou školení, workshopy, semináře, mentoring, ale i sdílení příjemných okamžiků s kolegy z realitní praxe na denním pořádku. K přepychovému zázemí už chybělo jediné. Tištěné materiály, které nejen usnadní nábor nových makléřů, ale pomohou také při sebeprezentaci společnosti. Katalogy, brožury, letáčky, to vše je vizitka společnosti, které se vyplatí věnovat dostatek času.

Výsledek

Při návrhu brožury jsme byli v kontaktu jak se zadavatelem G8, tak také s externí copywriterkou. Brožuru jsme sázeli a navrhovali od samého začátku a byla radost, když jsme klientovi po pár týdnech posílali zkontrolovaná tisková data připravena pro následnou postprodukci.

Líbí se vám náš projekt? Ukažte ho také vašim přátelům. Když projekt nasdílíte, dostane se k více lidem a díky tomu se o nás může dozvědět někdo, komu by se naše pomoc mohla hodit 🙂

Potřebujete katalog nebo brožuru?

Volejte

Právě jsme offline

Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my vám v nejbližší pracovní den zavoláme zpět.

  Kliknutím na tlačítko „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni naší společností. Více o ochraně soukromí

  Napište nám

   Beru na vědomí, že agentura maveb. použije poskytnuté osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu. Podrobnosti o zpracování osobních údajů, mých právech a povinnostech správce najdete na stránce ochrana osobních údajů.

   Mohlo by se vám líbit…

   Mohlo by se vám líbit…

   Jan Richter

   Webové stránky
   109

   Martin Kolomý Racing

   Webové stránky
   157

   Katalog CK Experitour

   Print
   108

   Chcete být v obraze?

   Přihlašte se k odběru a o novinkách
   budete vědět vždy jako jedni z prvních

   Chcete být v obraze?

   Přihlašte se k odběru a o novinkách
   budete vědět vždy jako jedni z prvních

   Menu