Smrkové schody

Štítky:

Logo

Tým: Marek Kotrouš, Václav Blažek

Rok: 2019

Nevím proč, ale když se řekne slovo „schody“ jako první se mi vybaví slovní spojení „schody do nebe“. Po pracovním dni se prostě vždy těším domů a úplně nejvíc, až vyjdu schody do mého nebe. Ne, že bych se tak těšil umřít. Mým nebem je ložnice v patře, kam se těším na zasloužený odpočinek. A co teprve po krásných přírodních dřevěných schodech. To by bylo něco!

Zadání

…nejdůležitější část každého projektu. V tomto případě se jednalo snad o nejkratší zadání, jaké se k nám do studia vůbec kdy dostalo. To nás ale nevyvedlo z míry a vytvořili jsme jednoduché logo spojené s přírodním motivem vystihující klientovi nabízené produkty a služby.

Klient

Práce se dřevem je řemeslo staré jako lidstvo samo. Pan Bystrý a jeho společnost TRYBYS s.r.o. posunuli zakázkovou výrobou smrkových schodů o level nahoru (možná hned o několik). Stačí zvolit ten správný druh schodů, zaměřit, objednat a schody máte do třech týdnů doma. Skoro jako si na netu objednat nový mobil… akorát vám přijdou schody.

Líbí se vám náš projekt? Ukažte ho také vašim přátelům. Když projekt nasdílíte, dostane se k více lidem a díky tomu se o nás může dozvědět někdo, komu by se naše pomoc mohla hodit 🙂

Potřebujete nové logo?

Volejte

Právě jsme offline

Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my vám v nejbližší pracovní den zavoláme zpět.

Kliknutím na tlačítko „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni naší společností. Více o ochraně soukromí

Napište nám

Beru na vědomí, že agentura maveb. použije poskytnuté osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu. Podrobnosti o zpracování osobních údajů, mých právech a povinnostech správce najdete na stránce ochrana osobních údajů.

Mohlo by se vám líbit…

Mohlo by se vám líbit…

Brožura RE/MAX G8 Reality

Print
19

Jan Richter

Webové stránky
98

Martin Kolomý Racing

Webové stránky
80

Katalog CK Experitour

Print
100
Menu