Internetové stránky Schody Bystrý

Rok: 2022
Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík

Jak asi musí být složité pořídit si schodiště? Firma Trybys Jaroslava Bystrého ukazuje, jak jednoduché, rychlé i dostupné to může být. Specializují se především na schodiště ze smrkového dřeva, ale i z tvrdších materiálů, jakými jsou jasan či dub. Od jednoduchých až po designově přizpůsobených představám zákazníka.

Nový web schodybystry.cz se měl lišit od webu se smrkovými schodišti především širší nabídkou. K tomu bylo na webu zapotřebí vybudovat jednotlivé podstránky se všemi typy nabízených schodišť a to pro každý druh dřeva. Na každé takové stránce je ze všeho nejdůležitější poptávkový formulář, na základě kterého klient tvoří zákazníkům cenové kalkulace a v minulosti se již osvědčil. Na webu také nesměly chybět ukázkové reference a hodnocení zákazníků.

Protože jsme panu Bystrému na začátku naší spolupráce pomáhali s vizuální identitou, nebylo naším úkolem v tomto případě vymýšlet nový design, jen provést další úpravy ke zlepšení čitelnosti informací a zvýšení přehlednosti, s ohledem na složitější strukturu webu.

V rámci projektu internetových stránek schodybystry.cz bylo potřeba klást velký důraz na jednoduchost celé poptávky, kterou by měl zvládnout vyplnit úplně každý. Z pohledu zákazníka jednoduché zadání parametrů jeho schodiště a pro klienta přehledný výstup v e-mailu, podle kterého se vytváří kalkulace a eliminují se jakékoli chyby. Jak celý web dopadl můžete ohodnotit sami.

2022-tvorba-webu-schody-bystry-maveb

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.