Naše služby.

Ať už potřebujete vytvořit reklamní kampaň, webovou prezentaci, navrhnout katalog nebo vizitky s logem, se vším vám můžeme pomoci, stačí jen udělat první krok a napsat nám. Pojďme to zkusit společně!

Online marketing

Budujte svou značku u zákazníků, kteří hledají vámi nabízené produkty nebo je zajímají témata s nimi spojená. Investujte do reklamy a buďte na očích!

Grafické studio

Na grafice záleží, je všude kolem nás. Proto je důležité, začít ji vnímat jako základní prvek, který vás odliší od konkurence a pomůže vám zaujmout.

Tvorba webových stránek

Důležitou součástí každého podnikání je internetová prezentace. Právě díky ní můžete oslovit velké množství lidí – budoucí zákazníky.

Správa sociálních sítí

Dejte o sobě vědět na populárních sociálních sítích a udržujte své fanoušky v obraze. Nenajdete lepší místo, kde informovat o novinkách či pořádaných událostech.

Domény a webhosting

Potřebujete vlastní doménu nebo hosting pro váš web? Se vším vám rádi pomůžeme a pokud už za podobné služby platíte, můžeme vás bez výpadku přestěhovat.

Poradenství v marketingu

Je vám marketing cizí? Proberme spolu možnosti, jak to společně změnit. Nikdy není pozdě!

Tiskovna Liberec

Potřebujete vlastní doménu nebo hosting pro váš web? Se vším vám rádi pomůžeme a pokud už za podobné služby platíte, můžeme vás bez výpadku přestěhovat.

DALŠÍ TIPY

Chcete se o nás dozvědět více? Podívejte se na vybrané články z našeho blogu

Recyklované vánoční reklamy? Ano! Ale s pravidly

Ukážeme vám, jak postupovat, když chcete obnovit kampaně z loňského roku. Protože i “recyklace” musí mít svůj řád.

Přečíst článek

Jak cílit reklamu na mobilní zařízení?

Rozhodli jste se do seznamu svých marketingových aktivit zapojit také mobilní reklamu? V tomto článku vám vysvětlíme, jak mobilní reklama funguje.

Přečíst článek

Jak odebrat Booking.com z firemního zápisu

Firmy.cz spolupracují s Booking.com. Co přesně to pro majitele hotelů, penzionů a jiných ubytovacích zařízení znamená?

Přečíst návod

Menu