Domény a webhosting.

Plánujete vlastní internetové stránky? V takovém případě se vám může hodit naše pomoc při výběru vlastní domény a webhostingu. To jsou hlavní základní stavební prvky, bez kterých se žádné internetové stránky neobejdou. Díky doméně budete na internetu jedineční a dle výběru webhostingu budou data vašich stránek v bezpečí a vždy dostupná pro vaše návštěvníky.

„Správně nastavený webhosting je základním stavebním prvkem každého webu. Našim klientům se vším pomáháme, aby s webem měli v budoucnu co nejméně starostí.“

Marek, srpen 2019

Vlastní doména.

Díky doméně budou vaše stránky jedinečné. Zakoupíte-li si doménu pro váš web, jste jejími vlastníky a nikdo jiný stejnou doménu ve stejnou dobu nemůže používat. Její název by měl co nejvíce vystihovat obsah webu a měl by být také snadno zapamatovatelný. Doména je takzvaně jen ukazatel. Jedná se místo, kam dorazí požadavek z vyhledávání. Doména požadavek odbaví a ukáže na webhosting, kde jsou data www stránek, které se pokouší návštěvník zobrazit.

Webhosting.

Webhosting je místo, kde končí většina požadavků z vyhledávání. Právě na webhostingu jsou data vašich www stránek, které se návštěvníkům načítají a z tohoto důvodu na výběru poskytovatele hodně záleží. S výběrem a samotným zprovozněním se na nás můžete obrátit a my vám poradíme, která služba by pro vaše potřeby byla nejlepší. Nebudete tak zbytečné platit peníze za služby, které nevyužijete!

Menu