Online marketing.

Chcete o sobě dát vědět, oslovit velkou skupinu potenciálních zákazníků, nebo už konkrétní zákazníky hledající vaše produkty či služby? Online prostředí je pro vás ideální volbou.

Analýza současného stavu.

Abychom vám dokázali pomoci s vaší prezentací v online prostředí, potřebujeme pochopit fungování vašeho podnikání. Pokud se na internetu již prezentujete, projdeme s vámi vaše aktuální nastavení používaných služeb. Následně již zvolíme variantu prezentace, která bude vhodná konkrétně pro vaši společnost.

Návrh, optimalizace a správa kampaní.

Důležité u online kampaní je znát cíl. Naší snahou je vždy s klientem sladit jeho očekávání s reálným světem online marketingu. Z toho pak vychází celkový návrh kampaně. Námi navržené kampaně následně zoptimalizujeme a spravujeme po stanovené období. Dalo by se říct, že tím naše práce končí, ale není tomu tak. Nedílnou součástí kampaní je jejich průběžné a finální vyhodnocení.

„S námi o vaší investici do reklamy víte vše, protože jsme transparentní.“

Jirka, srpen 2019

AdWords, Sklik a garantovaný prostor.

V rámci Skliku a Adwords vám nabídneme velkou variabilitu práce s kampaněmi = regionalizace, texty, bannery, nativní reklama, behaviorální cílení, video atd. Jsme si ale vědomi, že jsou chvíle, kdy je vhodnější využít Garantovaný nákup konkrétní reklamní plochy. Víme, kdy a jak zvolit správný způsob nákupu reklamního prostoru pro vaše realizované kampaně.

Mohlo by vás zajímat.

mavebáci na horách

Letošní rok je pro mnohé z nás taková menší zkouška 🔥 U nás v mavebu jsme si díky pandemii například mohli…

SOS. Moje firma umírá na koronavirus.

Doba je jaká je. S tím nic neuděláme, nebuďte z toho ale smutní. Aktuální situace možná odhaluje naše slabá místa,…
Menu