Good jobs v mavebu.

„Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím!“ S tímto motem jsme zakládali v květnu 2018 naši agenturu. Děláme vše proto, aby nás práce stále bavila a zatím se nám to i daří. I Ty teď můžeš zažít, jaké to je, realizovat se v kolektivu stejně zapálených lidí. Nejsme pracovní kolektiv, jsme dobrá parta, kterou to společně baví.

Skvělou partu zapálených lidí.

Každý z nás je jedinečný a toho si nesmírně ceníme. Víme, že originální pohled na věc je přínosem, vždy je prostor pro zlepšení a tomu se rozhodně bránit nemůžeme. Naše práce nás baví a jenom tak ji můžeme dělat nejlépe jak umíme a pak ještě lépe.

Smysluplnou a různorodou práci.

Klient až na prvním místě. Hledáme pro klienty pouze ta řešení, která nám opravdu dávají smysl a klienty posouvají dál. Každý klient je specifický, u každého se naučíš něco jiného, stereotyp u nás nenajdeš (ale někdy se mu také nevyhneš).

Dlouhodobou spolupráci – nejsme projekt, myslíme to vážně.

Úspěšně máme za sebou první rok naší cesty. Byl to ten nejpoučnější rok našeho života, který nás stál hromadu sil.

Naše cesta, ale rozhodně nekončí! Sil máme stále hromadu a naše chuť pokračovat dál roste. Prošli jsme si korporáty (i těmi „neformálními“) a víme, že zpět už nechceme. Naše budoucnost je maveb. a děláme proto maximum.

Důvěru a otevřenost.

Jsme spolu v kanceláři rádi, takže se tu každý den scházíme. Rozumíme ovšem „nástrahám“ každodenního života a velblouda z toho neděláme. Každý někdy potřebujeme hlídat děti, oběhnout úřady s inteligentní otevírací dobou nebo k lékaři. Pokud svou práci odvádíš dobře, home office a jiná řešení nám nedělají problém.

A když to někdy zaskřípe, neschováváme se, prostě si to řekneme a jedeme dál. Otevřená komunikace a důvěra jsou základ ?

Tak co, chceš se přidat do našeho týmu?

Právě hledáme.

Online marketing — PPC

Jsi od přírody zvídavý? Rád se neustále učíš nové věci a posouváš své znalosti dál? Chceš být pro klienty partner, na kterého spoléhají při vytváření online strategie v rámci PPC kampaní? Pak bys mohl být naším novým parťákem. Hledáme k nám do týmu dalšího parťáka, který žije online marketingem a zvládá PPC kampaně v Google Ads i Sklik.

Jaký je tvůj ideální profil parťáku:

 • Máš praxi při správě PPC kampaní v Google Ads i Skliku – její délka není důležitá, důležité je, co umíš a jak moc se chceš posouvat dál
 • Zvládáš práci s Google Analytics a Google Tag manager (výhoda)
 • Přístup ke klientově investicím máš, jako by byla tvoje vlastní
 • Angličtina je tvým druhým jazykem = získal jsi velkou výhodu, ale podmínka to není
 • Umíš přemýšlet v souvislostech a ne, jen plnit zadání
 • Troufneš si říct nám nebo klientovi NE, když Ti to nebude dávat smysl
 • Psát tak, že napíšeš článek, který bude zajímavý pro ty co nás sledují

Co na oplátku získáš od nás:

 • Skvělý kolektiv, který Ti pomůže s rozjezdem
 • Veškeré stroje potřebné pro tvou práci
 • Flexibilní pracovní doba
 • Podporu ve vzdělávání, aby ses mohl posouvat dál
 • Společné akce s ostatními parťáky – občas je potřeba vypnout
 • Ohodnocení dle zkušeností – nejsme škrti, ale ani uhlobaroni, napiš nám a uvidíme  ?

Jsi to ty? Super! V tom případě nám pošli svůj životopis spolu s pár řádky, proč už nemusíme hledat nikoho jiného. E-mail pošli na ahoj@maveb.cz

Menu