Good jobs v mavebu

„Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím!“ S tímto motem jsme zakládali v květnu 2018 naši agenturu. Děláme vše proto, aby nás práce stále bavila a zatím se nám to i daří. I Ty teď můžeš zažít, jaké to je, realizovat se v kolektivu stejně zapálených lidí.

V tuto chvíli nemáme vypsány žádné volné pozice

Skvělá parta zapálených lidí.

Každý z nás je jedinečný a toho si nesmírně ceníme. Víme, že originální pohled na věc je přínosem. Vždy je prostor pro zlepšení a tomu se rozhodně bránit nemůžeme.

Dlouhodobou spolupráci – nejsme projekt, myslíme to vážně.

Máme za sebou úspěšný rozjezd firmy. Bylo to nejpoučnější období našich životů, který nás stál spoustu sil. Naše cesta, ale rozhodně nekončí! Sil máme stále hromadu a naše chuť pokračovat dál roste. Prošli jsme si korporáty (i těmi „neformálními“) a víme, že zpět už nechceme. Naše budoucnost je maveb. a děláme proto maximum.

Smysluplná a různorodá práce.

Klient vždy na prvním místě. Pro klienty hledáme vždy pouze ta řešení, která nám dávají smysl a klienty posouvají dál. Každý klient je specifický, takže stereotyp u nás nenajdeš.

Důvěra a otevřenost.

Jsme spolu v kanceláři rádi, takže se v ní každý den scházíme. Rozumíme ovšem „nástrahám“ každodenního života a velblouda z toho neděláme. Každý někdy potřebujeme hlídat děti, oběhnout úřady s inteligentní otevírací dobou nebo k lékaři. Pokud svou práci odvádíš dobře, home office a jiná řešení nám nedělají problém.

A když to někdy zaskřípe, neschováváme se, prostě si to řekneme a jedeme dál. Otevřená komunikace a důvěra jsou základ.