E-mailing pro každého

Lidé se stávají vašimi zákazníky, nakupují produkty nebo využívají vaše služby. Personifikujte obsah emailu, inspirujte, budujte pevný a dlouhodobý vztah. Právě na to je e-mail marketing nejvhodnější. Aktivní péče o zákazníky je minimálně stejně důležitá jako snaha o jejich prvotní získání.

Nastartujeme váš e-mailing

Nastartujeme
váš e-mailing

Technické nastavení je nutné zlo, které společně zvládneme

Segmentace a automatizace budou další krok

Vzhled e-mailu je důležitý a my to dobře víme

Reklama pomocí služby e-mailing
konfigurace

Budování vztahů může začít

Budování vztahů
může začít

Přivítáme vaše nové zákazníky

Popřejeme jim k svátku nebo vašemu společnému výročí

Pracujeme s daty a posíláme nabídky co zákazníky zajímají

Tipy, triky, novinky dostáváme k vašim zákazníkům okamžitě

Kolik naše práce stojí?

Prvotní nastavení se pohybuje od 6 500 Kč bez DPH. Následná správa je individuální a na dohodě s klientem, co od spolupráce očekává. Nabídnout můžeme kompletní strategii a její realizaci, případně pouze technickou pomoc. Dalším nákladem je platforma, kterou pro samotný e-mailing budete využívat.

Pojďme si napsat 🎯

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

  Nejčastější dotazy (FAQ)

  Aktuálně pracujeme s Ecomailem, ale zároveň testujeme i další. Chceme si ověřit, který nástroj bude plnit naše a klientské požadavky nejlépe.

  Zpravidla se pohybuje mezi 10–25 %, ale je velmi individuální a ovlivňuje ho velké množství faktorů. Tím nejdůležitějším je, co nejvyšší open rate, hlavně nenudit 🙂

  michal gradient

  Máte nezodpovězené otázky?

  Jsem Michal – jeden ze zakladatelů mavebu. Moc rád vaše otázky zodpovím a představím vám, jak s našimi klienty spolupracujeme.

  Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 725 426 574