PPC reklama

Propojujeme svět Googlu a Seznamu s vašimi produkty a službami. Díky PPC kampaním přivádíme na webové stránky uživatele, kteří o vaše služby a produkty mají opravdový zájem. A děláme maximum, aby z nich byli vaši zákazníci. Na budoucnosti našich klientů nám záleží.

Vyhledávání rozjedeme naplno

Vyhledávání
rozjedeme naplno

Zajistíme nejrelevantnější návštěvnost webových stránek

Oslovíme uživatele, kteří právě teď hledají to, co nabízíte

Najít vás bude opravdu snadné

PPC reklama ve vyhledávání
Retargeting

Remarketing děláme s rozumem

Remarketing
děláme s rozumem

Přivedeme zpět uživatele, kteří byli kousek od toho, aby se stali vašimi zákazníky

Ukážeme jim, proč se zákazníky stát mají nebo co u vás hledali

Stávajícím zákazníkům připomeneme, že tu pro ně stále jste

Bannerové kampaně umíme efektivně

Bannerové kampaně
umíme efektivně

Zasáhneme vaši cílovou skupinu na nejzajímavějších online reklamních plochách

Kvalitní online reklamní plochy nemusí stát desetitisíce, když víte, jak se na ně dostat

Uvidí vás v celé ČR nebo jen v regionu, kde působíte

Výsledky bannerových kampaní

Kolik naše práce stojí?

Vyhledávání a Remarketing

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, proto se ceny za vytvoření kampaní a jejich následnou správu liší. Čas věnovaný kampaním si pečlivě sledujeme, víte tak, za co platíte.

Bannerová kampaň

Jak může vypadat regionální bannerová kampaň na 7 až 14 dní s investicí 30 000 Kč bez DPH? Navrhneme vhodnou kreativu a vytvoříme potřebnou sadu bannerů a obrázků pro kombinovanou (nativní) reklamu. Vytvoříme kampaň a budeme ji spravovat k co nejlepším výsledkům.

Kde vaši reklamu cílová skupina uvidí? Na nejnavštěvovanějších webech v ČR jako Seznam.cz, Idnes.cz atd., ale hlavně tam, kde jsou vaši potenciální zákazníci.

A výsledek? Vybereme s vámi vhodný cíl a odhadneme možný výsledek. Někdy je cílem, aby se o vás dozvědělo co nejvíce lidí a jindy co nejvíce přivedených uživatelů na web.

Pojďme si napsat 🎯

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

  Nejčastější dotazy (FAQ)

  Spolupráce je bez závazků. K ničemu se u nás nezavazujete. Díky tomu je možné podmínky spolupráce průběžně upravovat dle aktuální potřeby nebo spolupráci ukončit. Vážíme si dlouhodobé spolupráce.

  Jsme transparentní. Kampaně jsou vaše a máte k nim kdykoli přístup. Jednoduše tak zkontrolujete naši práci a můžete nás kdykoli z účtu odstranit. Nic neskrýváme.

  Jasně stanovený čas vychází z ceny, která se odvíjí od hodinové sazby. Spolupráce má vždy přesnou časovou dotaci, kterou si odsouhlasíme. Když věnujeme kampani více času, než jsme se domluvili, neplatíte ho. Držíme slovo.

  michal gradient

  Máte nezodpovězené otázky?

  Jsem Michal – jeden ze zakladatelů mavebu. Moc rád vaše otázky zodpovím a představím vám, jak s našimi klienty spolupracujeme.

  Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 725 426 574