RTB

Znáte svou cílovou skupinu a víte, kde ji v online prostředí najít nebo máte připravený příběh, který jí chcete vyprávět. Bannerové kampaně využíváte jednorázově nebo jsou pravidelnou součástí vaší prezentace. Pak je právě pro vás ideální využití efektivního nákupu reklamních ploch prostřednictvím Adform RTB, který vám ukáže nový rozměr pohledu na bannerové kampaně.

Kampaň, která je vidět

Nastavíme společně správný cíl kampaně, to je základ

Zobrazíme bannery na plochách, které jsou opravdu vidět

Nezavazujete se k nákupu jedné reklamní plochy, investujete tam, kde se v danou chvíli plní vaše cíle

Vyprávět váš příběh nebylo snazší

RTB kampaně

Kolik naše práce stojí?

Finální cena se vždy odvíjí od celkového konceptu kampaně a nastavených cílů. Proto cenu vždy připravujeme individuálně na základě zadaní od klienta. Jako minimální investici na celou kampaň počítejte s částkou od 40 000 Kč bez DPH.

Pojďme si napsat 🎯

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

  Nejčastější dotazy (FAQ)

  Real Time Bidding je stejně jako Google Ads nebo Sklik způsob nákupu a následného zobrazovaní online reklamy, který probíhá díky online aukci v „reálném čase“. K tomuto nákupu využívá jinou technologii, která umožňuje inzerci i tam, kde to Google Ads nebo Sklik neumožňují. Všechny systémy se mohou v rámci aukce nad jednou plochou zároveň i potkat.

  michal gradient

  Máte nezodpovězené otázky?

  Jsem Michal – jeden ze zakladatelů mavebu. Moc rád vaše otázky zodpovím a představím vám, jak s našimi klienty spolupracujeme.

  Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 725 426 574