Poradenství.

Pro někoho je marketing nutné zlo v jeho podnikání. Nás naopak marketing baví, a tak k němu přistupujeme. Máme komplexní pohled napříč online i offline světem. Každý díl z vaší prezentace má svou roli a my víme, jak vše správně sladit, aby si vás zapamatovalo co nejvíce lidí.

S komplexním marketingem získáte

S komplexním
marketingem získáte

Nezávislý pohled z venku na vaší firmu a její prezentaci

Kompletní návrh úpravy prezentace od grafiky po propagaci, když to bude potřeba 😊

Budete vidět online i offline tam, kde jsou vaši zákazníci

Více času na své podnikání

Partnera pro dobré i těžší časy

Poradenství s online marketingem

Reference

Jak nás vidí naši klienti

Reference

„Více než roční spolupráci hodnotím velmi pozitivně, profesionální a milá péče, o své zákazníky se starají, se vším rádi poradí, dohledají, nezapomínají, v dnešní době velmi ceněné vlastnosti.“

Lucie Horčíková
Sales Director ELITE a.s.

„Nejvíc oceňuji lidský a přesto profesionální přístup.

Richard Urban
Majitel společnosti KANCL.cz

„S agenturou maveb. spolupracujeme již několik let. Začínali jsme pouze s Google Ads. Později jsme rozšířili o správu Sklik (původně spravoval optimalizátor ze Seznamu) a po přechodu k agentuře se nám podařilo zvýšit obrat v meziročním srovnání průměru o 60% a navíc snížit PNO v průměru o 3 procentní body. Později nám začali také spravovat FB kampaně, kde nám také pomohli s neustálým zamítáním účtu. Máme lepší výsledky, reagují na naše požadavky a připomínky a komunikace (jak e-mailová, tak osobní) s nimi je na velmi skvělé úrovni.“

Top Armyshop

Kolik to stojí?

První konzultační schůzka je vždy zdarma. Dále již záleží na konkrétním rozsahu prací, které s námi realizujete. Komplexní marketingové poradenství účtujeme v hodinové sazbě 1 000 Kč bez DPH/hod. A ano, odvody za nás platit nemusíte a čas si účtujeme jen tehdy, když pro vás opravdu něco naplno děláme.

Marketing pod jednou střechou nemusí být jen pod tou vaší.

Pojďme si napsat 🎯

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

  Nejčastější dotazy (FAQ)

  Spolupráce je bez závazků. K ničemu se u nás nezavazujete. Díky tomu je možné podmínky spolupráce průběžně upravovat dle aktuální potřeby nebo spolupráci ukončit. Vážíme si dlouhodobé spolupráce. Více o spolupráci se můžete dočíst v článku Jak u nás probíhá spolupráce.

  Máte nezodpovězené otázky?

  Jsem Michal – jeden ze zakladatelů mavebu. Moc rád vaše otázky zodpovím a představím vám jak s našimi klienty spolupracujeme.

  Menu