Správa sociálních sítí

Dnešní svět si bez sociálních sítí ani nedokážeme přestavit. Používáme je denně a proto je to skvělé místo pro vaši prezentaci a získávání fanoušků.

Komunikujte profesionálně napříč celým internetem

S klienty obsah pravidelně konzultujeme a vybíráme témata, produkty nebo služby, které by klient na jednotlivých kanálech rád prezentoval. Každý klient má možnost nahlížet do mediaplánu, vytvořených kreativ a textů s předstihem v rámci našeho firemního interního nástroje.

Čas věnovaný tvorbě příspěvků je přímo úměrný k jeho efektivitě. Pokud příspěvkům nevěnujete dost času, o fanoušky můžete přijít. My vám můžeme nabídnout, že se o vaše sociální sítě postaráme a budeme na základě vašich podkladů tvořit vizuálně a textově zajímavý obsah.

Ještě než zahájíme spolupráci, klientům pomáháme správně nastavit Business Manager určený pro spolupráci s externí agenturou, reklamní účet a přístupy. Zakládáme si na transparentnosti.

Reklama na sociálních sítích

Kolik to stojí?

Cena se odvíjí od počtu příspěvků a celkové náročnosti správy. Po úvodní konzultaci si stanovíme měsíční časový limit. Fakturujeme vždy reálně vyčerpanou časovou dotaci.

Pojďme si napsat 🎯

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

  venda gradient

  Můžu nějak pomoci?

  Dobrý den, jsem Vašek – jeden ze zakladatelů mavebu. Pokud Vás zajímá cokoli ohledně sociálních sítí, rád pomohu a poradím.

  Pište na [email protected] nebo
  volejte na +420 776 207 978 Jsme k dispozici Po-Pá, 9-16