Správa sociálních sítí.

Dnešní svět si bez sociálních sítí ani nedokážeme přestavit. Používáme je denně a proto je to skvělé místo pro vaši prezentaci a získávání fanoušků.

Komunikujte profesionálně napříč celým internetem

S klienty obsah pravidelně konzultujeme a vybíráme témata, produkty nebo služby, které by klient na jednotlivých kanálech rád prezentoval. Každý klient má možnost nahlížet do mediaplánu, vytvořených kreativ a textů s předstihem v rámci našeho firemního interního nástroje.

Kolik to stojí?

Cena se odvíjí od počtu příspěvků a celkové náročnosti správy. Po úvodní konzultaci si stanovíme měsíční časový limit. Fakturujeme vždy reálně vyčerpanou časovou dotaci. Hodinová sazba správy sociálních sítí je 750 Kč bez DPH.

Pojďme si napsat 🎯

    Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

    Můžu nějak pomoci?

    Dobrý den, jsem Vašek – jeden ze zakladatelů mavebu. Pokud Vás zajímá cokoli ohledně sociálních sítí, rád pomohu a poradím.

    Menu