Obal brusného papíru pro Spectrum Franěk

Tým: Michaela Gajdošová
Rok: 2023

Česká společnost Spectrum Franěk působí na trhu dlouhých 30 let. Je specialistou na nátěrové hmoty a vybavení lakoven, které dodává do automobilového, leteckého, lehkého i těžkého průmyslu. Od počátku založení v devadesátých letech si firma vybudovala povědomí spolehlivého dodavatele, který klade důraz na kvalitu, odbornost a nezapomíná ani na životní prostředí.

Klient, pro kterého jsme zpracovali již různá spektra zakázek, přišel s další novou výzvou – chtěl svým zákazníkům v rámci akce rozdávat sadu brusných výseků, pro které potřeboval navrhnout poutavý obal odkazující na správné použití a možnosti brusných papírů, v neposlední řadě také na samotnou společnost. Obal byl navržen ve dvou podobách, pro průmyslová odvětví jako celek a pro prostředí autolakoven.

Ze spolupráce na grafickém návrhu obalu pro klienta Spectrum Franěk jsme měli obrovskou radost. Vytvořenou vizuální identitu jsme mohli rozšířit o další aplikaci a přesvědčit se, že je flexibilní a univerzálně použitelná. Od samého začátku jsme pracovali s návrhy v širším kontextu, a právě na tomto projektu jsme si uvědomili, jak klíčové je to při tvorbě vizuální identity.

Grafický návrh obalů se klientovi líbil a ke schválení vizuálu došlo hned v prvním kole. Zapracovány byly především textové korektury a dílčí připomínky. V rámci projektu jsme se v grafické studiu maveb postarali o realizaci od A do Z. Ve spolupráci s naší partnerskou tiskárnou jsme se zařídili skvělý nízkonákladový obal, který potěšil jak klienta, nás, tak především jistě také své koncové zákazníky.

„K agentuře maveb mě vlastně přivedla grafička paní Míša Gajdošová. Známe se již delší dobu a způsob spolupráce a její styl mi zcela vyhovuje. Komunikace je vždy efektivní a inspirující, výsledek jedním slovem perfektní. Ráda budu s mavebem spolupracovat i na dalších projektech.“

Markéta Hujerová portrét
Ing. Markéta Hujerová
Marketingová komunikace
spectrum franek obal brusny papir 03
spectrum franek obal brusny papir 02
spectrum franek obal brusny papir 01
spectrum franek obal brusny papir 04

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma