Realizace šanonu pro společnost LICON HEAT

Tým: Michaela Gajdošová
Rok: 2022

Společnost LICON HEAT se udržuje na čele pelotonu výroby konvektorových těles už pěkných pár let, kdy převzala štafetu po tradiční liberecké firmě LIKOV, která na trhu působila dlouhých 40 roků. Od té doby společnost LICON již významně rozšířila své produktové portfolio, v rámci modernizace drží neustále krok s dobou a řadí se mezi lídry na trhu s novou generací konvektorů.

Klient nás oslovil s přáním inovace původního šanonu, který už nevyhovoval požadavkům klienta, ani nekorespondoval s novou vizuální podobou produktových katalogů, na kterých se společností LICON HEAT pracujeme.

Grafický design produktů a tiskovin nám je dobře znám a navázat na něj proto nebylo tak složité, každopádně finální myšlenka byla taková, aby současná podoba katalogů jednotlivých produktových řad do celkové koncepce pěkně zapadla a zároveň se nestalo to, že ji „pouze“ zkopíruje. Chtělo to zkrátka vymyslet takový design, který nám tiskoviny pěkně zastřeší, bude reprezentovat, ale i radost se na něj koukat. Klient od nás dostal několik grafických podob, jak by šanon mohl vypadat. Nám se líbily všechny, ale hlavní slovo měl samozřejmě klient 😊

Po odladění finálního návrhu jsme s napětím čekali, jak si s tiskem poradí mistři tiskařští. Klient i my v mavebu jsme byli spokojeni. Prvotní myšlenka o zastřešení se definitivně potvrdila, a právě na ní je vidět, jak je důležité mít a trvat na vizuální identitě každé společnosti, protože jedině tak, budou mít firemní materiály jednotný styl a nenápadně se zasazovat o povědomí značky jak mezi zaměstnanci, tak především klienty.

detail šanonu LICON HEAT
detail otevřeného šanonu LICON HEAT s vloženou tiskovinou
šanon LICON HEAT z roku 2022

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma