Katalog zájezdů cestovní kanceláře Experitour 2021

Rok: 2021
Tým: Marek Kotrouš, Václav Blažek

Cestovní kancelář Experitour už asi netřeba představovat. Naše spolupráce započala krátce po založení mediální agentury a grafického studia maveb., tudíž se nejedná o první katalog, na kterém jsme pracovali a moc se těšíme, co nás na společné cestě ještě čeká 💛

Po vytvoření úspěšného redesignu, designu i formátu z předchozího roku, jsme navázali na naši práci. Pro letošní rok nás čekala milá změna a tou bylo rozšíření nabídky zájezdů i destinací, tedy katalog se nám rozrůstá a to nám otevírá nové možnosti.

Díky velké zpětné vazbě klienta a jeho zákazníků jsme se pro letošní rok rozhodli k menším změnám, které nejsou na první pohled až tak viditelné, avšak klienti-cestovatelé je jistě ocení. Řeč je o změně písma. Právě díky zpětné vazbě jsme se rozhodli zvolit lépe čitelný font při zachování stejné velikosti.

Největší radost nám však udělalo, že se nám podařilo sehnat partnera katalogu, společnost IVAR CS, kterému tímto ještě jednou děkujeme. Právě díky němu jsme letošní výtisk mohli distribuovat v lepené obálce V2, která katalogu opravdu sluší.

Na sezónu 2021 řada cestovních kanceláří jen tak nezapomene. Své by o tom mohl vyprávět Ondřej Zíka, majitel cestovní kanceláře Experitour, která několik vln pandemie zvládla a zájezdy, které bylo možné vypravit, vypravila. Ať už si klienti vybrali zájezd z katalogu nebo nových internetových stránek, jsme rádi, že jsme mohli být u toho.

Náhled katalog Experitour 2021
Rozevřený katalog Experitour 2021
Katalog Experitour v perspektivě
Detail vnitřních stran katalogu Experitour 2021

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.