Brožura realitní skupiny RE/MAX G8 Reality

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2020

Značka RE/MAX má již u nás vybudovaný tak silný brand, že ji jistě netřeba představovat. A co RE/MAX G8 Reality? V současné době se jedná o největší skupinu poboček RE/MAX v České republice se sídlem ve více než 18 městech.

V roce 2019, rok od samotného vzniku, došlo ke spojení 3 pražských poboček v jedinou karlínskou kancelář G8 se sídlem na Rohanském nábřeží. Jedna z největších a nejmodernějších realitních kanceláří v České republice se od svého otevření stala doslova realitním coworkingovým centrem, kde jsou školení, workshopy, semináře, mentoring, ale i sdílení příjemných okamžiků s kolegy z realitní praxe, na denním pořádku. K přepychovému zázemí už chybělo jediné. Tištěné materiály, které nejen usnadní nábor nových makléřů, ale pomohou také při sebeprezentaci společnosti. Katalogy, brožury, letáčky i to je vizitka každé úspěšné společnosti.

Při návrhu brožury jsme byli v kontaktu jak se zadavatelem G8, tak také s externí copywriterkou. Brožuru jsme sázeli a navrhovali od samého začátku a byla radost, když jsme klientovi po pár týdnech posílali zkontrolovaná tisková data připravena pro následnou postprodukci.

1000x800 brozura remax 2
1000x800 brozura remax 3
1000x800 brozura

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma