Brožura realitní skupiny RE/MAX G8 Reality

Rok: 2020
Tým: Marek Kotrouš

Značka RE/MAX má již u nás vybudovaný tak silný brand, že ji jistě netřeba představovat. A co RE/MAX G8 Reality? V současné době se jedná o největší skupinu poboček RE/MAX v České republice se sídlem ve více než 18 městech.

V roce 2019, rok od samotného vzniku, došlo ke spojení 3 pražských poboček v jedinou karlínskou kancelář G8 se sídlem na Rohanském nábřeží. Jedna z největších a nejmodernějších realitních kanceláří v České republice se od svého otevření stala doslova realitním coworkingovým centrem, kde jsou školení, workshopy, semináře, mentoring, ale i sdílení příjemných okamžiků s kolegy z realitní praxe, na denním pořádku. K přepychovému zázemí už chybělo jediné. Tištěné materiály, které nejen usnadní nábor nových makléřů, ale pomohou také při sebeprezentaci společnosti. Katalogy, brožury, letáčky i to je vizitka každé úspěšné společnosti.

Při návrhu brožury jsme byli v kontaktu jak se zadavatelem G8, tak také s externí copywriterkou. Brožuru jsme sázeli a navrhovali od samého začátku a byla radost, když jsme klientovi po pár týdnech posílali zkontrolovaná tisková data připravena pro následnou postprodukci.

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.