Tiskoviny LICON HEAT 2022

Tým: Michaela Gajdošová
Rok: 2022

Společnost LICON HEAT se udržuje na čele pelotonu výroby konvektorových těles už pěkných pár let, kdy převzala štafetu po tradiční liberecké firmě LIKOV, která na trhu působila dlouhých 40 roků. Od té doby společnost LICON již významně rozšířila své produktové portfolio, v rámci modernizace drží neustále krok s dobou a řadí se mezi lídry na trhu s novou generací konvektorů.

Za rok 2022 jsme měli na svědomí hned několik materiálů, ať už v tištěné podobě nebo pouze elektronicky. Všechny však pojila, pro nás zcela samozřejmá, myšlenka jednotného vizuálního stylu. Katalogy, letáky, šanony, bannery, zkrátka všechno muselo nést současnou podobu grafické koncepce LICON.

Vzhledem k charakteru tiskovin šlo vždy o velmi náročnou a precizní práci, neboť produktové katalogy obsahují spoustu exaktních informací, kde může být každá chyba velkým problémem. Důležitá je kooperace s klientem (která vždy probíhá na 1) a jeho technickým oddělením, kde se připravují podklady pro tvorbu, které je pak nutné uživatelsky přívětivě zpracovat a graficky sjednotit. Následuje mnoho korekturních cyklů, než se shodneme, že je výsledek perfektní.

Přípravou a revizí tiskových dat pro nás práce nekončí. S netrpělivostí čekáme, až budeme moci tiskoviny ještě „zatepla“ prolistovat, porovnat s ostatními a zařadit do šanonu, jako úspěšně splněnou práci, na kterou jsme patřičně hrdí. Závěrem se vždy rádi s klientem a fanoušky ještě o tuto radostnou zprávu podělíme na sociálních sítích a s napětím čekáme na reakce a další společné výzvy.

ukázka tiskovin LICON HEAT
katalog KORAWALL, obálka a vnitřní dvojstrana
vnitřní dvojstrana katalogu KORAWALL

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma