Skládaný leták cestovní kanceláře Experitour

Rok: 2020
Tým: Marek Kotrouš

S cestovní kanceláří CK Experitour naše studio spolupracuje již delší dobu, během které vytvořilo řadu propagačních materiálů, jako jsou například katalogy i letáčky. Pokud chcete o cestovní kanceláři zjistit více, bude nejlepší, navštívíte-li jejich internetové stránky www.experitour.cz

Pro velkou část zájezdů, kterou klient pořádá, je využívána autobusová doprava. Právě do autobusů jsou většinou letáčky umístěny a mají cestujícím ukázat část z portfolia zájezdů, ale také trochu zábavy formou sudoku či osmisměrky.

Letáček za poslední roky prošel jistým procesem, jehož největší proměnou byla změna formátu na skládaný DL, díky čemuž je letáček skladnější, příjemnější na držení, čtení a také díky složení není tolik náchylný k pomačkání, což klient, díky umístění do sítěk sedadel, ocenil.

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.