Skládaný leták cestovní kanceláře Experitour

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2020

S cestovní kanceláří CK Experitour naše studio spolupracuje již delší dobu, během které vytvořilo řadu propagačních materiálů, jako jsou například katalogy i letáčky. Pokud chcete o cestovní kanceláři zjistit více, bude nejlepší, navštívíte-li jejich internetové stránky www.experitour.cz

Pro velkou část zájezdů, kterou klient pořádá, je využívána autobusová doprava. Právě do autobusů jsou většinou letáčky umístěny a mají cestujícím ukázat část z portfolia zájezdů, ale také trochu zábavy formou sudoku či osmisměrky.

Letáček za poslední roky prošel jistým procesem, jehož největší proměnou byla změna formátu na skládaný DL, díky čemuž je letáček skladnější, příjemnější na držení, čtení a také díky složení není tolik náchylný k pomačkání, což klient, díky umístění do sítěk sedadel, ocenil.

„K mavebu mě přivedlo doporučení na grafika Marka a jeho profesionalitu, preciznost a také spolehlivost. Navíc se nám díky jeho kreativitě a zkušenostem podařilo v katalogu rozhýbat a uvést do života nový vizuál značky. S výsledkem katalogu byl spokojen jak majitel CK Experitour, tak i samotní klienti a díky tomu jsme rozšířili spolupráci i na další projekty.“

magdalena kotikova
Magdalena Kotíková
Marketing konzultant CK Experitour
1000x800 front
1000x800 back

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma