Rollupy pro cestovní kancelář Experitour

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2022

Cestovní kancelář Experitour již díky starším projektům určitě znáte. Spolupráce trvá řadu let, během kterých jsme společně ušli kus cesty, procestovali řadu destinací, a především jsme společně vytvořili mnoho skvělých prezentačních materiálů. Katalogy, letáčky nebo v případě tohoto projektu, rollupy.

Cestovní kancelář potřebovala, pro různé příležitosti, navrhnout reklamní plochu, která dokáže představit destinace, pomůže zaujmout a bude s ní snadná manipulace. K tomuto účelu se skvěle hodí rollupy, které jsou skladné, snadno rozložitelné, a své uplatnění si rozhodně najdou – ať už se jedná o besedu, veletrh nebo doplněk interiéru.

Letošní rok se v mnohém lišil, poprvé se totiž nepokračovalo v přípravě katalogu – klient se rozhodl, že nabídku bude prezentovat pouze pomocí svých internetových stránek. Všem klientům tak letos do poštovních schránek místo katalogu dorazil letáček, který jsme připravili a ze kterého vzešla také grafika na rollupy.

Snahou bylo nevymýšlet nic nového, a protože nejsme fanoušci koláží fotek, hledali jsme formu, jak na plochu dostat vše, abychom splnili představu a zadání klienta. Se stejným úkolem jsme již zápasili při návrhu úvodní stránky letáčku, a proto jsme při návrhu pokračovali v již vytvořeném stylu, který umožňoval prezentaci více destinací při zachování čistoty a jednoduchosti.

S vytvořenými návrhy jsme splnili zadání i představu klienta, kterému se naše pojetí líbilo, a nakonec se rozhodl pro vytvoření více variant. Projekt jsme zvládli a doufáme, že návrhy cestovní kanceláři pomohou s prezentací po mnoho let. Pokud se projekt líbil i vám a potřebujete pomoci s grafickými návrhy, neváhejte se s námi spojit 😊

„K mavebu mě přivedlo doporučení na grafika Marka a jeho profesionalitu, preciznost a také spolehlivost. Navíc se nám díky jeho kreativitě a zkušenostem podařilo v katalogu rozhýbat a uvést do života nový vizuál značky. S výsledkem katalogu byl spokojen jak majitel CK Experitour, tak i samotní klienti a díky tomu jsme rozšířili spolupráci i na další projekty.“

magdalena kotikova
Magdalena Kotíková
Marketing konzultant CK Experitour
experitour rollupy group
experitour rollupy main
experitour rollupy varianty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma