Návrh loga

Mít skvělý výrobek mnohdy nestačí, protože obal je to, co ve většině případů prodává. Navrhneme stylový obal, který dokáže zákazníky zaujmout a bude fungovat přesně tak, jak potřebujete.

Při tvorbě loga od nás získáte

Více odlišných návrhů, ze kterých si budete moci vybrat a společně dále rozvíjet k oboustranné spokojenosti

Zpracování loga, které vás nikdy nezaskočí, ať už budete chtít potisknout propisku nebo polepit obří reklamní plochu

Obecný logomanuál, který jasně stanovuje základní prvky, principy, barvy, ochranné zóny a samotné logo v křivkách i rastrové grafice k okamžitému použití

Ilustrace k návrhu loga

Reference

Naše projekty

Reference

Naše projekty

Naše projekty

Kolik to stojí?

Úvodní konzultace, analýza trhu a grafický návrh s vytvořením základního logomanuálu stojí od 8 000 Kč. Výsledkem spolupráce je finální vybrané logo v základních formátech pro použití jak v online, tak offline prostředí spolu s grafickým manuálem v tištěné i elektronické verzi.

Pojďme si napsat 🎯

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

  Nejčastější dotazy (FAQ)

  Možná to ještě nevíte, ale ano, potřebujete. Zjednodušeně řečeno, grafický manuál zabrání tomu, aby „různí kreativci“, se kterými budete spolupracovat, vytvořili z vašeho loga logo úplně jiné. Právě v grafickém manuálu jsou jasně definované barvy, příklady použití, zakázané varianty, ochranná zóna, minimální velikost a spoustu dalšího. Právě dobře vypracovaný manuál vám zaručí co největší jednotnost vaší vizuální identity, která je potřeba.

  Návrh loga je soubor více činností a ve většině případů vždy záleží na individuální dohodě. Chcete konkrétní nabídku? Dohodněte si nezávaznou konzultaci.

  Úvodní konzultace, analýza trhu a grafický návrh s vytvořením základního logomanuálu naším studiem stojí od 8 000 Kč. Výsledkem spolupráce je finální logo v základních formátech pro použití jak v online, tak i offline prostředí spolu s vypracovaným logomanuálem v tištěné i elektronické podobě. Pro více informací nebo konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

  Pro případ, že bychom se se zákazníkem nedohodli, je možné odstoupit od objednávky zaplacením tzv. skicovného, které slouží k pokrytí základních nákladů spojených s přípravou návrhů. To bývá většinou ve výši 25 % z celkové ceny zakázky.

  marek gradient

  Můžu nějak pomoci?

  Dobrý den, já jsem Marek Kotrouš, spoluzakladatel mavebu. Pokud vás zajímá cokoli ohledně grafiky, rád pomohu a poradím.

  Pište na [email protected] nebo
  volejte na +420 602 200 603 Jsme k dispozici Po-Pá, 9-16