Logo pro sportovní oddíl Gryf Liberec

Rok: 2022
Tým: Michaela Gajdošová, Marek Kotrouš

Sportovní Liberecký oddíl Gryf Liberec vznikl v roce 2014 díky trenérům, kteří chtěli učit karate jinak a po svém: soustředit se nejen na profesionální přípravu závodního týmu, ale podporovat i děti, které závodit nechtějí. Díky zcela jinému přístupu se klub za poslední rok rozrostl a nyní má více jak 150 superhrdinů. Jste z Liberce a okolí? Určitě se podívejte na web, Superhrdina můžete být i vy!

„Spolupráce začala tvorbou nových webových stránek pro náš sportovní klub, díky maximální spokojenosti jsme týmu maveb. svěřili kompletní práci na novém logu a také grafiku pro potisk oddílových věcí a tisk billboardů. Vytvořili pro nás nový svěží vzhled online „záležitostí“, který absolutně vystihl, kdo jsme. Maveb nás 100% přesvědčil svou profesionalitou, precizností, kreativitou a zejména ochotou a nadšením s kterým s námi jednali.“

Tereza Reyneltová
Vedoucí oddílu
Vizuál nového loga pro Gryf Liberec
Vizuál nového loga pro Gryf Liberec
Doplňkové logo pro klubové účely
Doplňkové logo pro klubové účely

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.