Logo Mistrovství ČR v požárním sportu 2018

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2018

Hasiči v Liberci mají dlouhou historii. Od doby, kdy jim byla v roce 1909 zakoupena a slavnostně předána budova krajského ředitelství v Barvířské ulici, uplynulo mnoho let a za tuto dobu hasiči zachránili před požárem nejen mnoho objektů, ale i lidských životů.

Ve dnech 24.–26. 8. 2018 se v Liberci uskutečnilo Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev. Jednalo se již o 47. mistrovství HZS ČR a 65. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Stejně jako předchozí ročníky i tento potřeboval vlastní logo a právě s tímto úkolem se na naše studio maveb Krajské ředitelství obrátilo.

Návrhu kreativy předcházelo širší studium požárnického sportu, disciplín a samotné historie předchozích ročníků. Na základě získaných informací bylo vytvořeno několik návrhů, které byly klientovi prezentovány a po několika konzultacích jsme připravili finální podobu spolu s obecným logomanuálem pro základní použití.

Logo navržené naším studiem pomohlo sjednotit vizuální komunikaci celé akce, objevilo se na mnoha předmětech a několik týdnů bylo k vidění také coby polep na vozech městské hromadné dopravy.

mmcr 1000x800 paper
mmcr Flag Mockup 1000x800 1
mmcr 1000x800 odznacek

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma