Logo Zámečnictví Pečený

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2018

Stěží byste v Liberci našli někoho, kdo by neměl klíč ze zámečnictví v ulici 5. května. Rodinná firma Zámečnictví Pečený se stará o zámky a klíče v Liberci už více jak 50 let a na službách je to znát, protože opravdu vědí, jak to ve světě klíčů a neustále se zvyšujících požadavků na bezpečnost, chodí.

Nové logo, nový koncept a jednotná linka prezentace nabízených služeb. To byl požadavek, se kterým se na naše grafické studio maveb. klient obrátil. Jednotná prezentace je stěžejní, aby si zákazníci danou značku lépe pamatovali a dokázali si spojit další nabízené služby a aktivity klienta.

Při návrhu loga pro Zámečnictví Pečený jsme se rozhodli jít cestou návrhu 3 ikon, které jasně symbolizují odvětví služeb, které klient nabízí. Použití ikon nám přišlo ideální i pro další možnou práci s logem – například na reklamní poutače a další marketingové aktivity. Výhodou loga také je, že ikony mohou fungovat zcela samostatně, jako poutavý grafický doplněk.

Výsledné logo klientovi bylo dodáno spolu se základním logomanuálem a v mnoha formátech pro jakékoli další použití, ať už v printové grafice, tak v online světě.

obálky pro Zámečnictví Pečený
zamecnictvi peceny 1000x800 1
zamecnictvi peceny 1000x800 2

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma