Logo Salon BCR Beaty Care & Relax

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2020

Jestli něco víme, tak to, že sny se mají plnit. Klient dlouhé roky snil o vlastním salonu, kde by nabízel kadeřnické a kosmetické služby nebo například soukromou saunu. Na nás se obrátil, protože potřeboval pomoci s vizuální identitou.

Na společné schůzce nám klient představil celý projekt a probrali jsme také jeho představu loga a plánovaných internetových stránek. Hlavními vizuálními prvky měla být tři písmena z názvu, BCR – Beauty, Care & Relax. Spolu s písmeny se měla v logu objevit symbolika ženy, coby symbol krásy, v kombinaci se zlatým odstínem.

Než jsme se pustili do práce, provedli jsme si malou analýzu konkurence a kosmetických značek. Nejvíce jsme si lámali hlavu, jak zachovat symetrii tří písmen v případě umístění dalšího grafického prvku. Nakonec jsme došli k závěru, že nejlepším řešením bude implementace siluety přímo do písmene C, které je středobodem návrhu.

Klientovi bylo odprezentováno více návrhů, ze kterých si vítězné logo vybral obratem 🙂 Na základě zpětné vazby byla dle přání klienta upravena barevnost loga a výstupem bylo nejen samotné logo, ale také základní logomanuál, na který může klient, v případě dalšího rozvoje značky, snadno navázat.

Logo BCR Beaty Care & Relax – Krabička
Logo BCR Beaty Care & Relax – Rtěnka
Logo BCR Beaty Care & Relax – Vývěska

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma