Webové stránky
pro realitní makléře.

Mít jednoduchou a přehlednou webovou stránku je základem úspěchu. Právě díky ní můžete jako makléř oslovit velké množství lidí, kteří si o vás a vašich službách v rychlosti zjistí vše potřebné.

Profesionální prezentace je klíčem úspěchu a také vaší vizitkou

Proč se trápit tvorbou webů. Nechte tyto starosti na nás a věnujte se tomu, co vás baví a především živí. Nabízíme tvorbu prezentačních webů pro živnostníky a podnikatele, kteří se chtějí na internetu prezentovat stránkami, co mají úroveň.

Responzivní design pro každé zařízení

Moderní vzhled prezentace nemovitostí a služeb

Možnost individuálního přizpůsobení

Internetové stránky, které zvládnete plnit aktuálním obsahem úplně sami a bez jakéhokoli kódování

Jednoduchá obsluha webových stránek pro realitní makléře
Webové stránky pro realitní makléře

Služby, díky kterým už na web nebudete nikdy sami

Využijte služby pravidelné správy webu, a můžete být jistí, že váš web bude v dobrých rukou. Nemusíte se starat o pravidelnou údržbu, vkládání článků, aktualizace či samotnou optimalizaci, ba co víc, připravované novinky si užijete vždy jako jedni z prvních.

Připravené pro SEO a online marketing

Možnost editace a vkládání vlastního obsahu, služeb i nemovitostí

Doména i webhosting bez starostí

Statistika návštěvnosti a analytika webu

Naše projekty

Naše projekty

Balíčky makléřských webů od mavebu

Na výběr máte balíčky pro jednotlivce nebo pro větší realitní týmy. S každým z těchto balíčků můžete využívat všechny naše doplňkové služby.

Web makléře

Web týmu

Webová stránka

Upgrade webu tvořeného naší agenturou

Webová stránka

12 000 Kč

Upgrade webu tvořeného naší agenturou

4 900 Kč

Webová stránka

14 000 Kč

Upgrade webu tvořeného naší agenturou

5 900 Kč

Cena příplatkových modulů

Modul: Stránky nemovitostí

Modul: Zasílání newsletteru

Modul: Reference

Modul: Stránky nemovitostí

2 500 Kč

Modul: Zasílání newsletteru

2 500 Kč

Modul: Reference

2 500 Kč

Služby k webu od mavebu

Měsíční správa webu

Individuální úprava webu

Zabezpečený webhosting

Doména .cz

Měsíční správa webu

1 500 Kč / 1 měsíc

Individuální úprava webu

Dle hodinové sazby

Zabezpečený webhosting

1 200 Kč / 1 rok

Doména .cz

300 Kč / 1 rok

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH.

Chcete nový web? Ani se nedivíme

Není na co čekat. Poptat nový web můžete vyplněním formuláře, který vás provede nezávaznou objednávkou. Tak pojďme na to!

  Kontaktní informace

  Webová stránka

  Jakou máte nebo preferujete adresu (doménu) webu např. www.panrealitak.cz. Volné domény je možné ověřit ve veřejném rejstříku domén na www.nic.cz

  O jaký balíček máte zájem *

  Máte zájem o některý z modulů? *

  Prosím vyberte, o které příplatkové moduly máte zájem:

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek.

  Nejčastější dotazy (FAQ)

  Vždy záleží na rozsahu a požadavcích klienta. Obvykle jsme schopni připravit prezentaci do jednoho týdne. Nejstěžejnější však pro webovou prezentaci je samotný obsah, který spuštění webu zdrží obvykle nejvíce.

  Pokud máte zájem o internetovou prezentaci, není nic jednoduššího, než že vyplníte poptávkový formulář, po jehož vyplnění se s vámi spojí náš Marek :-), který bude mít celý proces zprovoznění a nastavení webu na starost. Samozřejmě pokud budete mít ohledně webu jakýkoliv dotaz, ptejte se, volejte, pište… jsme tu pro vás.

  Měsíční správa webu je dobrá zejména pro ty, kteří chtějí mít o své stránky postaráno. V rámci měsíční správy se vám budeme starat o aktualizaci součástí webu, pluginů, zabezpečení a v neposlední řadě zpracovávat a vkládat ve spolupráci s vámi zaslaný obsah, jako jsou například aktuálně prodávané nemovitosti (Příplatkový modul: Stránky nemovitostí), nové služby nebo články. To vše v rámci měsíčního budgetu správy, který je 1,5 hodiny / měsíc.

  V případě jakéhokoli problému Vám budeme k ruce. Zkrátka, na váš web nebudete sami. Výsledkem správy si můžete být jistí, že bude postaráno jak o funkčnost, tak o design celého webu.

  Již zakoupená doména pro nás není problém. Pokud tedy již doménu vlastníte, můžete ji buď převést k nám, nebo se budete muset spojit s registrátorem a upravit nastavení DNS serverů. S tím vám většinou pomůže sám registrátor, nebo se můžete na nastavení dohodnout s námi.

  Weby však stavíme vždy na našem webhostingovém řešení. Jedině tam můžeme zaručit správný chod, nastavení a zabezpečení webu.

  marek gradient

  Můžu nějak pomoci?

  Dobrý den, jsem Marek Kotrouš, spoluzakladatel mavebu. Pokud vás zajímá cokoli ohledně internetových stránek pro makléře, rád pomohu a poradím.

  Pište na [email protected] nebo
  volejte na +420 602 200 603 Jsme k dispozici Po-Pá, 9-16