Lukáš Trnka, webové stránky realitního makléře

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2019

Ceny nemovitostí letí raketově nahoru a pokud zvažujete koupit nebo prodat, jedno je jisté… potřebujete makléře, na kterého je spolehnutí. Realitní makléř společnosti RE/MAX G8 Reality, Lukáš Trnka, se profesi věnuje již od roku 2007 a má za sebou stovky úspěšných transakcí. Pokud jste z okolí Děčína, může pan Trnka pomoci třeba i Vám 🙃 Více o naší nabídce pro realitní makléře 👉 webové stránky pro makléře.

V rámci naší spolupráce s realitní společností RE/MAX G8 vznikla šablona responzivního a editovatelného webu na redakčním systému WordPress určená pro realitní makléře, jehož obsluhu zvládne naprosto každý. Nabídky využil i pan Trnka, který dodal potřebné podklady, bez kterých se žádná šablona neobejde a my se mohli pustit do práce.

Jednotná vizuální komunikace značky, přehledný a responzivní web, zajímavé informace. To je vizitka, která by dnes již měla být standardem, pokud je třeba se prezentovat online. My si toho jsme dobře vědomi a proto šablonu pro realitní makléře neustále rozvíjíme. Pokud jste i vy realitní makléř, určitě se podívejte na naší nabídku 👉 webové stránky pro makléře.

S panem Trnkou spolupracujeme již delší dobu. Jsme rádi, že jsme k sobě našli cestu a věříme, že internetové stránky plní svou úlohu na 100 %. Přejeme mnoho spokojených klientů 🙂

„Milá spolupráce při tvorbě nových webových stránek. Vždy rychlá reakce a přináší i nové nápady, jak samotnou věc vylepšit.

Lukáš Trnka portrét
Lukáš Trnka
Realitní makléř RE/MAX G8 Reality

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma