Webové stránky vetroporte.cz

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2020

Prodejem a montážemi dveří se tým Vetroporte zabývá od roku 1994. V roce 2008 byla nabídka služeb rozšířena také o kování ke stavebním prvků a došlo k přejmenování společnosti na Vetroporte. V současné době zastupují největšího českého výrobce dřevěných dveří a zárubní SAPELI a působí jako SAPELI CENTRUM pro Liberecký kraj. V jejich portfoliu však nenajdete jen produkty značky SAPELI, ale také kování na sklo italských firem METALGLAS Bonomi s.r.l. a LOGLI MASSIMO S.p.A.

Na začátku každého webového projektu je zásadní představa klienta a také volba redakčního systému. Protože se jedná o prezentační web, WordPress byl i v tomto případě ideální volbou. Naším úkolem pak bylo vytvoření šablony pro jednotlivé stránky a také pro publikaci referencí, skvělá příležitost využít úžasných podkladů, jako jsou fotografie z cestování. V designu webu je také přítomno mnoho prvků, které jsme převzali z hlavního webu agentury, abychom ctili již používanou vizuální komunikaci agentury.

Profesionální služby, servis i mnohaleté zkušenosti, jaké má tým z VETROPORTE, si zaslouží kvalitní prezentaci na webových stránkách. Pro publikaci článků, akcí či prezentaci služeb se dokonale hodí redakční systém WordPress, se kterým máme bohaté zkušenosti a řadu úspěšných webových realizací. Vzhled měl vycházet ze současného vzhledu značky SAPELI, avšak neubránili jsme se také naším kreativním nápadům, které nyní na webu můžete najít 😊

Čisté, svěží a moderní webové stránky, stejně jako vzorková prodejna VERTOPORTE v Jeřmanicích. Do detailu vyladěný a na každém pixelu sjednocený vzhled vycházející ze stylu webových stránek značky SAPELI. Přesně taková je webová stránka, kterou si klient přál a my mu s realizací jeho snu pomohli. Tečku za líbivou prezentací a celým projektem pak udělala pozitivní zpětná vazba jak zaměstnanců, tak zákazníků. Jak jsou na tom vaše dveře, není čas na změnu?

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma