Webové stránky BPRtravel.cz

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Divize BPR Travel eventové agentury BRP se vám postará o nezapomenutelné cesty po celém světě. Díky dlouholetým zkušenostem je celý tým z BPR připraven vám naplánovat soukromou i incentivní akci od A do Z. Profesionální služby, osobní přístup, diskrétnost a maximální ochota jsou hlavní hodnoty, na které se můžete při spolupráci spolehnout a kterých si dlouholetí klienti cenní nejvíce.

Eventová agentura BPR působí v České republice od roku 1995 a jejich projekt BPR Travel se již mnoho let těší úspěchu. Profesionální cestovatelský servis a dobrodružství se však neobejdou bez webové prezentace, ke které jsme byli přizvání. Nejdůležitějším prvkem nového webu měla být možnost publikovat reference ve více jazycích a prezentace nabízených služeb, které si klient chce spravovat sám, bez naší pomoci. Projekt jako stvořený pro redakční systém WordPress, který rádi pro naše weby používáme.

Na začátku každého webového projektu je zásadní představa klienta a také volba redakčního systému. Protože se jedná o prezentační web, WordPress byl i v tomto případě ideální volbou. Naším úkolem pak bylo vytvoření šablony pro jednotlivé stránky a také pro publikaci referencí, skvělá příležitost využít úžasných podkladů, jako jsou fotografie z cestování. V designu webu je také přítomno mnoho prvků, které jsme převzali z hlavního webu agentury, abychom ctili již používanou vizuální komunikaci agentury.

Klient má pro svou divizi BPR Travel novou webovou stránku, která je zcela responzivní a prohlížet si ji, je radost na jakémkoli zařízení. Po spuštění webu si klient, který v obsluze redakčního systému není nováčkem, zvládá publikovat nový obsah bez potřeby naší asistence při zachování jasně stanoveného stylu. Spuštěním webu se u nás za jeho vývojem tečka nedělá – s klientem na projektu dále spolupracujeme a kdykoliv je potřeba nová funkce, služba, či úprava, vždy najdeme to nejlepší řešení.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma