Webové stránky Alcronprague.cz

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2023

Restaurace Alcron má mnohaletou tradici, na kterou nově otevřená restaurace, střešní terasa a bar Alcron navazuje. Elegantní místo, jen pár kroků od Václavského náměstí a pár minut pěšky od Staroměstského náměstí vás okouzlí autentickou kuchyní, jedinečným designem a nádherným výhledem na Prahu ze střešní terasy hotelu. Ideální místo pro váš pražský příběh. Dopřejte si to nejlepší z českých produktů a ochutnejte skryté kulinářské lahůdky střední Evropy. Poznejte Alcron Prague.

Hotel Almanax X Prague nás oslovil ke spolupráci při realizaci nové webové stránky pro právě rekonstruovanou restauraci, bar a střešní terasu. Představa klienta byla jasná, webová stránka musela splňovat jasně zavedený grafický manuál a návrh celého konceptu, který jsme měli k dispozici od vídeňské pobočky. Web bylo nutné napojit na již používané rezervační systémy, které vyvíjí jiná společnost, což pro redakční systém WordPress nebyl problém – v tomto případě se jednalo i implementaci formulářů pomocí iframu.

Než jsme započali práce na webovém projektu, detailně jsme si několikrát prošli podklady, které jsme měli k dispozici. V rámci již navrženého wireframes jsme sepsali řadu připomínek, které jsme s klientem konzultovali a řadu z nich se nám také podařilo obhájit a do finální verze webové stránky implementovat. Díky nim věříme, že je pro návštěvníky webu UX design příjemnější. Vzhledem k potřebě publikace článku, kulturních akcí, profilů jednotlivých členů týmu, jsme webové stránky vytvořili na platformě redakčního systému WordPress, se kterým máme mnohaleté zkušenosti a víme, že se pro tyto potřeby perfektně hodí.

Ve spolupráci s klientem jsme vytvořili originální webovou prezentaci s úvodním rozcestníkem a live tickerem s běžícími novinkami. Spuštěním první fáze však pro nás práce nekončí. Již v blízké době začneme pracovat na dalším rozšíření webu se spoustou nových funkcí, kvůli kterým se tento projekt rozhodně vyplatí sledovat 😊

První fázi jsme odladili a optimalizovali do posledního puntíku. Jestli si návštěvu Prahy chcete zpestřit kulinářským zážitkem, určitě si udělejte rezervaci a vyrazte do Alcron Prague! Rezervace jsou spuštěny!

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma