Webové stránky Praveprotebe.cz

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Řemeslo, radost z práce, poctivý produkt a spokojený zákazník. Přesně takové pocity jsme měli, když jsme poznali našeho nového klienta, pekárnu Právě pro Tebe. Jedná se o rodinnou pekárnu s více pobočkami v severních Čechách, kde si můžete koupit kvalitní pečivo, zákusky, posedět v příjemném interiéru, v létě dokonce na terase, a když dorazíte v poledne, můžete využít také obědové nabídky.

Hlavním cílem webových stránek pekárny Právě pro Tebe byla možnost klientům představit kompletní nabídku produktů, všechny provozovny, a především možnost vkládat denní nabídku, kterou na webu návštěvníci hledají nejvíce. Vzhledem k tomu, že se klient na internetu nijak neprezentoval, začínali jsme doslova od puntíku.

Při tvorbě webových stránek pro pekárnu Právě pro Tebe jsme se rozhodli pro použití bočního menu, kde přehledně v několika bodech navedeme návštěvníka na informace, které hledá. Na jedno kliknutí si tak může zobrazit jak denní nabídku, tak informace o aktuální otevírací době všech poboček nebo si přečíst krůček po krůčku příběh klienta aneb jak vzešel nápad otevřít si vlastní pekárnu.

Vzhledem k tomu, že se s webem bude pravidelně pracovat, přizpůsobili jsme administraci redakčního systému WordPress tak, aby byla co nejjednodušší a přívětivá – vkládání nabídky je tak hračka a zvládne ji naprosto každý. Když se však narazí na problém, jsme samozřejmě vždy připraveni zasáhnout.

Atraktivní webová prezentace vyladěná do puntíku na kterou mohou být v pekárně z Frýdlantu náležitě hrdí. Jednoduchost, přehlednost, rychlost. Základní vlastnosti, kterými by se celý projekt dal charakterizovat.

O hladký provoz se také stará optimalizovaný hosting na našem serveru, díky kterému jsou data webu návštěvníkům vždy po ruce a hlavně v bezpečí.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma