Josef Vencovský, webové stránky realitního makléře

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2023

Josef Vencovský je certifikovaný realitní makléř skupiny RE/MAX G8 Reality, který vám rád pomůže s prodejem nemovitosti. Profesi realitního makléře se věnuje od roku 2008 a svou práci, jak o sobě na svém webu uvádí, miluje. Mnohaleté zkušenosti, díky kterým Vám spolupráce s panem Vencovským ušetří čas i peníze, ocení určitě každý.

Základem každého realitního makléře jsou webové stránky, které mu pomáhají s kvalitní prezentací služeb, referencí i aktuální nabídky nemovitostí. Skvěle koncipované webové stránky jsou velkým pomocníkem, a dnes už v podstatě i podmínkou, při nabídce a prodeji nemovitostí. Každý z nás se o svém realitním makléři rád dozví více a svou vysněnou nemovitost si z blízka, i když zatím jen virtuálně, prohlédne. A možná právě proto, se realitní makléř Josef Vencovský rozhodl využít naši šablonu pro makléře.

Pan Vencovský byl s naší šablonou od začátku spokojen, chtěl ji pouze přizpůsobit vlastnímu představení služeb a prezentaci nemovitostí. Nedílnou součástí těchto stránek jsou i odborné články ze světa realit a přehled všech nabízených nemovitostí.

Naše webová šablona pro makléře je lehce editovatelná, a právě díky tomu je snadné web více přizpůsobit požadavkům klienta, které se skutečně, makléř od makléře, významně odlišují.

Díky vstřícné komunikaci s panem Vencovským, vzájemnému naslouchání, jeho potřebám a širokým možnostem redakčního systému WordPress se nám podařil postavit příjemný makléřský web, který je našemu klientovi skutečným pomocníkem na již tak přehlceném realitním trhu. Web je 100% responzivní a je tak dokonale přizpůsoben dnešní moderní virtuální době.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma