Webové stránky ivartrio.cz

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Společnost IVAR CS působí jako reprezentant obchodně technického zastoupení řady evropských firem podnikajících v oboru voda, topení, plyn. Jedním z hlavních odvětví, kterým se klient věnuje je vytápění – produktová řada IVARTRIO.

Portfolio produktů a služeb společnosti je obrovské. Jednou z nosných kampaní, na které jsme společně pracovali, bylo zvýšení povědomí o produktech IVARTRIO. Téma kampaně jsme měli, otázkou však bylo, kam návštěvníky přivést. Hlavní web společnosti je totiž koncipován spíše jako online katalog pro návštěvníky z oboru, nikoli jako zdroj informaci pro koncové uživatele. S klientem jsme se proto dohodli na vytvoření microsite webu, který bude zaměřen právě na koncové uživatele.

Připravovaný web měl za cíl oslovit zejména koncové uživatele, kteří se prostřednictvím poskytovaných informací dozví klíčové detaily o systémech nabízených firmou IVAR CS. Na stránkách budou prezentovány nejen individuální výhody, ale také odborně zaměřené články.

Klient od našeho webového studia dostal webové stránky na míru, které jsou plně responzivní a odpovídají požadavkům dnešní doby. Úprava obsahu v několika jazycích je díky redakčnímu systému WordPress hračka. Přemýšlíte, jaký způsob vytápění zvolit? Možná právě na tomto webu najdete potřebné informace. Mrkněte na naši práci a navštivte jeden z webů od mavebáků 👉 www.ivartrio.cz

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma