Tomáš Freiberg, webové stránky realitního makléře

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík, Michaela Gajdošová
Rok: 2021

Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti řeší pravděpodobně jednou za čas každý z nás. Když už na něco takové přijde, určitě chcete jednat se skutečným profesionálem a jedním takovým je i realitní makléř Tomáš Freiberg.

Bez webových stránek se to dnes již neobejde, ta musí reflektovat jeho znalosti a schopnosti… musí být stejně profesionální jako on, ostatně velmi často se jedná o úplně první kontakt s potencionálním klientem. Na internetu navíc samozřejmě není sám, tím spíše musí vše být, jak má a působit tím nejlepším dojmem. Realitní makléř Tomáš Freiberg se pro svou prezentaci rozhodl využít naší webovou šablonu pro makléře vytvořenou ve spolupráci s RE/MAX G8 Reality.

Cílem naší šablony pro realitní makléře, je poskytnout rychlé, elegantní a dostupné webové řešení. U žádného webu již dnes nemůže chybět perfektní responzivita, rychlost načítání a v neposlední řadě čistý a přehledný vzhled. Na všechny tyto body je šablona předpřipravena a stačí ji přizpůsobit aktuálnímu klientovi.

Šablona pro realitní makléře byla použita již mnohokrát, ale díky velkému výběru doplňkových modulů, jednoduché tvorbě nabízených služeb či přívětivému rozhraní při tvorbě článků, je ve finále každý web úplně jiný. Šablona se jednoduše přizpůsobuje vám, ne vy jí. Námi upravený redakční systém WordPress poskytuje jednoduchou editaci informací napříč webem, tudíž po vytvoření potřebných podkladů je to už kousek ke spuštění webu.

Aktuální články přinášející mnoho informací o realitách, vždy aktualizovaný a zabezpečený web, přehledně poskytnuté služby a kontaktní informace s nabídkou aktuálních nemovitostí dávají makléři silného spojence pro získávání nových klientů. Díky domluvené měsíční správě se navíc web stále rozvíjí a může držet krok s aktuálními trendy, ať už v oblasti optimalizace pro vyhledávače, bezpečnosti, či rozvoji samotného makléře.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma