Zdeněk Ciboch, webové stránky realitního makléře

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2021

Stejně jako makléř musí umět prodat nemovitost, musí umět prodat také sám sebe. Což znamená být na očích a prezentovat se na úrovni. Jednou z možností, jak udělat dobrý první dojem, jsou kvalitní webové stránky. Realitní makléř Zdeněk Ciboch se rozhodl pro využití naší šablony pro makléře a tím si zajistit kvalitní online prezentaci s ukázkou práce a všech nabízených služeb.

Makléřů je spousta a konkurence veliká, pro získání nového klienta je potřeba spousta práce a nové webové stránky by měly alespoň trochu zjednodušit tento proces. Osobní vizitka, rychlý kontakt, přehled nových nemovitostí a služeb nebo poučné články ze světa realit. Vše je potřeba udělat tak jednoduše, intuitivně a přehledně, aby návštěvník webových stránek měl vydlážděnou cestu k tomu stát se klientem našeho makléře. Přesně na tyto aspekty jsme kladli důraz při návrhu naší webové šablony pro makléře, ze kterého vznikl i web realitního makléře, pana Cibocha.

Webová šablona makléře je jednoduše upravitelná a tím zajišťuje opravdu rychlé vytvoření stránek. Ve finální fázi se jednotlivé weby zcela rozcházejí, jak vizuálně, tak nabídkou služeb a dalších rozšíření, díky naší široké nabídce doplňkových modulů a možné úpravě webu dle představ klienta. Každý makléř má ke svým zákazníkům jiný přístup a používá různé postupy, proto i web by neměl být pouhým klonem, který vznikl pouze záměnou fotky a kontaktních informací.

Díky dokonalému pochopení potřeb klienta a našich dlouholetých zkušeností při spolupráci s realitními makléři se nám podařilo vytvořit osobitou online prezentaci s vlastní nabídkou služeb. Web neklopýtne na žádném zařízení díky do puntíku odladěné responzivitě. Měsíční správa drží web v dokonalé formě s aktuálními nemovitostmi makléře, zajímavými články i pravidelné optimalizaci pro vyhledávače.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma