Internetové stránky Fotograf Radek Lavička

Rok: 2018
Tým: Marek Kotrouš

Radek Lavička, profesionální fotograf, reportér a dobrodruh. Foťák má dnes snad úplně každý, ale fotky s neuvěřitelnou ostrostí, hloubkou a barevností zkrátka telefonem nevyfotíte. O důvod navíc, pozvat si fotografa s citem a profesionální technikou. Abyste si však fotografa mohli pozvat, musíte ho nejdříve najít a kde jinde byste ho hledali, než na internetu. Ještě nedávno to nešlo, ale dnes už si obrázek o nabídce služeb včetně ukázek udělat můžete.

„S firmou maveb. media jsem se seznámil, při spolupráci na medializaci výsledků a fotografií ze závodu Dakar 2020 pro velice úspěšnou firmu IVAR CS. Když jsem řešil nový web s kamarádem, majitelem právě zmiňované firmy, tak mi doporučil a zároveň se i zaručil za skvělou práci firmy maveb media. Vlastě ještě ten den jsem zajel do jejich sídla v Liberci a na všem jsme se domluvili. Nové webovky jsem měl rychle a kvalitně postavené. Také jim děkuji za trpělivost a ochotu mě vše vysvětlit. Mohu jen chválit a doporučit.

Radek Lavička
Profesionální fotograf, reportér a dobrodruh
Internetové stránky – Fotograf Radek Lavička – 1000×800
Fotograf Radek Lavička
Fotograf Radek Lavička
Internetové stránky – Fotograf Radek Lavička – web-náhled

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.