Internetové stránky Rutkovsky

Rok: 2018
Tým: Marek Kotrouš

Láska k řemeslu rodinu Rutkovských provází již po generace. Vše začalo okolo roku 1900, kdy pradědeček František Rutkovský zakoupil tehdy v Koberovech na Železnobrodsku budovu, čímž se přiblížil svému snu, vlastnímu podnikání. Tento sen se o pár let později stal skutečností a vznikla firma zabývající se výrobou šperků z mosazi a chromu. Plynulo mnoho let a díky velkému odhodlání a lásce k řemeslu se podařilo v roce 2007 spustit první mačkací stroj na korálky, které z Koberov putují téměř do celého světa, od Japonska až po Spojené státy americké.

Klient o nové internetové prezentaci měl jasnou představu. Online katalog všech produktů s informacemi o ceně a skladovém hospodářství k zobrazení a objednání pouze pro schválené přihlášené partnery. Vše automaticky synchronizované s účetním programem Pohoda, bez nutnosti další editace v rámci rozhraní redakčního systému WordPress. Pro mavebáky velká výzva!

Návrh internetových stránek připravilo naše grafické studio, které po schválení klientem začalo připravovat pracovní verzi na redakčním systému WordPress. Online katalog je postaven na platformě Woocommerce a synchronizaci produktů jsme vyřešili pomocí externího řešení. Z webu dále řešíme generování feedu obsahující konkrétní informace o produktech, cenách či EAN kódech, díky kterému je možné zrcadlení produktů na prezentace dalších partnerů.

V rámci tohoto projektu jsme se hodně naučili. Synchronizovat jednou denně přes 15 tis. produktů byl pro nás celkem oříšek. Od spuštění internetových stránek však web neustále rozvíjíme a nově na webu přibyl například hlídací pes, upravená registrační stránka nebo také feed, pomocí kterého odběratelé mohou zrcadlit nabídku produktů na svých webech. Máte rádi korálky? Určitě se podívejte na širokou a neustále se měnící nabídku produktů 😁

Rutkovsky.com – Internetové stránky
2018-rutkovsky-internetove-stranky-1000×800
Rutkovsky.com – Internetové stránky, náhled

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.