Webové stránky ekologické likvidace vozidel MAPE KOVO

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2020

Prodej vozidel každý rok stoupá, ale stejně tak je dobré vědět, komu auto svěřit v momentě, kdy už dosloužilo a je na čase si pořídit nové. Své o tom vědí zaměstnanci MAPE KOVO, na které se můžete obrátit v případě, že hledáte ekologickou likvidaci. V MAPE KOVO vás nezbaví jen starostí se starým vozem, mohou pomoci také v případě, že sháníte náhradní díly nebo od vás vykoupí barevné kovy či papír. Pokud nabízíte jakoukoli službu a potřebujete zákazníky, bez webových stránek se neobejdete a právě společnosti MAPE KOVO jsme pomohli s lepší prezentací, SEO optimalizací a lepšími výsledky v organickém vyhledávání.

Klient v online světe nebyl nováčkem. Webovou stránku měl roky, ale již na první pohled bylo zřejmé, že je potřeba radikální změna a optimalizace webu, čehož si byl sám klient vědom.

V rámci nového webu chtěl, aby web působil důvěryhodně, služby byly lépe rozepsány a zaměřeny především na ekologickou likvidaci vozidel, která pro ně je ze všech nabízených služeb nejdůležitější. Dále bylo potřeba, aby na webu bylo možné vytvořit jednoduchou poptávku jak na likvidaci, tak také na dotaz k náhradním dílům. Dalším požadavkem byla responzivita webu a co největší přívětivost návštěvníkům všech věkových kategorií.

V rámci tvorby internetových stránek jsme klientovi navrhli novou strukturu i kompletní design webu. Z původního webu jsme čerpali především textové informace, které jsme upravili na základě obecné analýzy klíčových slov a doplnili o důležité prokliky. V rámci další spolupráce a optimalizace webu jsme web rozšířili o podstránky zaměřené na lokality, které jsou pro klienta klíčové s jasným cílem – lepší pozice ve vyhledávání na klíčové dotazy.

Celé internetové stránky, jako velká většina našich ostatních webů, běží na bezplatném redakčním systému WordPress, který je pro klienty přívětivý a jejich obsah snadno editovatelný a přizpůsobitelný.

Webové stránky již běží delší dobu a díky jejich optimalizaci je snadno najdete ve vyhledávání společností Google i Seznam.cz. Stránky jasně reflektují benefity a nabízené služby, a díky rozsáhlému redesignu působí důvěryhodně a přehledně. A jak se webové stránky turnovského Autovrakoviště MAPE KOVO líbí vám?

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma