Webové stránky vodatopplyn.cz

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Pan Patrman založil firmu Voda Top Plyn s.r.o. již v roce 1995 a od té doby pomáhá lidem s vodoinstalacemi, topenařinou, plynařinou nebo tepelnými čerpadly. Na jeho služby a kvalitu práce se můžete spolehnout i díky ověřeným partnerům, jako je společnost IVAR CS nebo Thermia.

Cílem naší spolupráce bylo vytvoření moderní jednouché webové stránky prezentující služby společnosti s možností zanechání kontaktu. Díky stránce mají návštěvníci možnost zjistit rozsah nabízených služeb i snadno vytvořit nezávaznou poptávku. Samozřejmostí je responzivní zobrazení, rychlé načítání, dohledatelnost v organickém vyhledávání, a hlavně moderní design.

Pro společnosti, které hledají jednoduchou, a přesto kvalitní online prezentaci, jsme vytvořili šablonu, která je snadno přizpůsobitelná, jednoduše editovatelná, a v případě potřeb má široké možnosti dalšího rozvoje. Díky snadné obsluze a intuitivnímu rozhraní zvládne vložení články či nové služby úplně každý… a kdo ne, má možnost se s námi na správě webu vždy dohodnout. Stejně jako vyvíjíme typizovanou šablonu pro firmy, najdete mezi našimi službami nabídku tvorby takových stránek za zvýhodněnou cenu i pro realitní makléře.

Přehledná, responzivní, moderní webová stránka s prezentací služeb a kontakty. Máte zákazníka, který hledá informace? Není nic lepšího než možnost, odkázat ho na vlastní web, kde víte, že najde odpovědi na své otázky. Máte také zájem o jednoduchý web? Podívejte se na naši nabídku stránek pro malé společnosti.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma