Anglicko-české vzdělávací a volnočasové centrum Embera

Rok: 2019
Tým: Marek Kotrouš

Každý máme sny a jeden takový měla i klientka Marcela Vodičková, která po dvou letech ve vedení jazykové školy pro děti využila svých zkušeností, kladného vztahu k dětem a spokojenosti rodičů. Splnila si tak sen a v roce 2019 založila a otevřela aglicko-české vzdělávací a volnočasové centrum Embera.

„V tak skromném a obyčejném světě je možné najít nepopsatelné bohatství!“ Takové je motto jazykového centra a jak už název napovídá, nejedná se běžnou školu. Celý příběh zakladatelky ovlivnil jak zadání, tak celý proces tvorby webu, který školu prezentuje a charakterizuje již několik let.

Pro Embera centrum jsme vytvořili rozsáhlý web v několika jazykových mutacích postavený na redakčním systému WordPress, díky kterému si web klientka dokáže obsluhovat sama a ve většině případů bez naší pomoci 😊

Internetové stránky jsou v provozu již několik let a plní funkci hlavního informačního a prezentačního kanálu. Věříme, že dobře 🙂

Náhled internetové prezentace Embera center
Embera
Domovská stránka vzdělávacího a volnočasového centra Embera

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.