Anglicko-české vzdělávací a volnočasové centrum Embera

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2019

Každý máme sny a jeden takový měla i klientka Marcela Vodičková, která po dvou letech ve vedení jazykové školy pro děti využila svých zkušeností, kladného vztahu k dětem a spokojenosti rodičů. Splnila si tak sen a v roce 2019 založila a otevřela aglicko-české vzdělávací a volnočasové centrum Embera.

„V tak skromném a obyčejném světě je možné najít nepopsatelné bohatství!“ Takové je motto jazykového centra a jak už název napovídá, nejedná se běžnou školu. Celý příběh zakladatelky ovlivnil jak zadání, tak celý proces tvorby webu, který školu prezentuje a charakterizuje již několik let.

Pro Embera centrum jsme vytvořili rozsáhlý web v několika jazykových mutacích postavený na redakčním systému WordPress, díky kterému si web klientka dokáže obsluhovat sama a ve většině případů bez naší pomoci 😊

Internetové stránky jsou v provozu již několik let a plní funkci hlavního informačního a prezentačního kanálu. Věříme, že dobře 🙂

Náhled internetové prezentace Embera center
Embera
Domovská stránka vzdělávacího a volnočasového centra Embera
maveb media emberacenter

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma