Webové stránky Voda-topeni-cerpadla.cz

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Potřebujete poradit, namontovat čerpadlo, udělat rozvody vody nebo topení? Pokud bydlíte v okolí Hronova, mohli by se právě vám hodit služby pana Wintera, který nabízí služby v oblasti vody, topení a čerpadel již od roku 2001. Očekávat můžete profesionální přístup i kvalitní materiály ověřených firem. Spokojenost klientů je jasným důkazem, že se na pana Wintera můžete spolehnout. Stejně jako on na nás, když jsme mu pomáhali s lepší online prezentací jeho služeb.

Pro našeho dlouholetého partnera, společnost IVAR CS, jsme vytvořili webovou šablonu, kterou nabídl svým zákazníkům a pomohl jim tak s lepší prezentací a povědomím na internetu. Webová šablona je snadno přizpůsobitelná, jednoduchá a plně responzivní. Klienti tak mají možnost se kvalitně prezentovat a získávat z webu online poptávky.

Díky připravené šabloně pro webové stránky je dosazení všech informací hračka, ať už se jedná o služby, kontakty, partnery nebo reference. Vše si klient zvládne spravovat sám, bez znalosti jakéhokoli kódu. Když bude samozřejmě potřebovat, se vším rádi pomůžeme.

Na webu se s námi klient podílel s přípravou textů a vlastních fotek z referencí. Stejně jako my, když šablony neustále rozvíjíme a zlepšujeme, i pan Winter ví, že je třeba se neustále vzdělávat. Díky rozšíření, které jsme v tomto případě připravili, má klient možnost na web umístit všechny své osvědčení a certifikáty, které mohou návštěvníka přesvědčit o opravdu profesionálním přístupu pana Wintera.

Výsledkem naší práce je nový web, který bez jediného problému běží na naší vyladěné šabloně a optimalizovaném hostingu, kde jsou data v naprostém bezpečí. Redakční systém WordPress se stará o snadnou správu webu a možnost webovou prezentaci kdykoli rozšířit. Hledáte i vy dostupné řešení, jak se prezentovat na internetu? Podívejte se na naší širokou nabídku služeb.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma