Webové stránky Alfavaria

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Společnost Alfavaria se od svého vzniku v roce 1996 stala domovem týmu odborníků na nářadí a jeho profesionální servis. Dokážou vybavit jak domácího kutila, tak velké průmyslové podniky. O profesionalitě vypovídá jak mnoho realizací, tak pozitivní zpětná vazba společností a koncových zákazníků.

Klient nebyl spokojen se svou online prezentací, a protože se naše agentura zabývá nejen reklamou, ale také tvorbou webových stránek, rozhodl se oslovit právě nás – marketing pod jednou střechou. Od webových stránek očekával především přehlednější prezentaci nabízených služeb, ucelený responzivní design a sjednocení vizuální komunikace napříč svými weby. Dalším požadavkem byla vícejazyčnost webu s možností publikace článků, které pomáhají s organickým dosahem.

Při tvorbě webových stránek jsme kladli důraz na hlavní rozcestník na domovské stránce, který má návštěvníka v rychlosti seznámit s hlavními segmenty, kterými se společnost Alfavaria zabývá. Dalším úkolem byl vzhled webu, jehož hlavním cílem bylo, aby působil sebevědomě, přesvědčivě a nevzbuzoval jakékoli pochybnosti, které by mohli vést ke ztrátě důvěry.

Veškeré komponenty, které na webu byly použity, jsou snadno editovatelné klientem a umožňují v budoucnu další rozvoj či rozšíření webu. To vše díky redakčnímu systému WordPress, na kterém web běží.

Klient má nové webové stránky, které si zvládne spravovat a editovat sám, čímž šetří náklady na jejich správu a provoz. V rámci projektu jsme také provedli základní SEO optimalizaci stránek, která pomáhá v organickém dosahu vyhledávačů Google a Seznam, upravili měření a implementovali novou Cookie lištičku. Díky novému obsahu, správnému nastavení měření a vložení všech potřebných kódů můžeme zvýšit úspěšnost online kampaní a když je cokoli potřeba, v rámci našeho marketingu pod jednou střechou řešíme vše bez jakéhokoli dalšího čekání. Na webové stránky a nabízené služby se určitě podívejte, třeba i vy najdete něco, co by vaší dílně mohlo udělat radost.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma