Webové stránky Codexliberec.cz

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Společnost Maldecor se od svého založení specializuje na dekorativní úpravy stěn a podlah. Ve svém oboru je jedničkou i díky tomu, že používá prvotřídní materiály společnosti CODEX. Dlouholeté partnerství těchto značek přerostlo v něco víc a Maldecor se v Libereckém kraji stal výhradním oficiálním prodejcem.

Klient nás oslovil s prosbou o vytvoření jednoduchého prezentačního webu s cílem ve stručnosti představit potenciálním zákazníkům široký sortiment a výhody produktů CODEX. Jedná se o rozcestník ve stylu značky s možností sjednání schůzky ke konzultaci.

Kompletní design vychází na přání klienta z webu CODEX, odkud jsme mohli čerpat všechny materiály. Cílem bylo vytvořit jednoduchý rozcestník kategorií a ty propojit s webem výrobce – tím zaručit stálou aktuálnost.

Webové stránky jsou postaveny na redakčním systému WordPress, který do budoucna umožní snadnou správu a možnost dalšího rozvoje. Díky redakčnímu systému je vývoj webu rychlý a nemusí se platit žádné měsíční poplatky za jeho využívání – což snižuje náklady na celý provoz webové prezentace.

Na webu návštěvník najde všechny potřebné informace o značce, krátké představení společnosti a kontakty s možností zanechat zprávu. Právě kontakt je na webu hodně výrazný ve snaze přitáhnout pozornost návštěvníka, který tak může snadno zjistit, kde se v Liberci nachází kontaktní místo. Samozřejmostí je responzivní zobrazení, integrace cookies lišty a měřících kódů.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma