Webové stránky Fotograf Radek Lavička

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2018

Radek Lavička, profesionální fotograf, reportér a dobrodruh. Foťák má dnes snad úplně každý, ale fotky s neuvěřitelnou ostrostí, hloubkou a barevností zkrátka telefonem nevyfotíte. O důvod navíc, pozvat si fotografa s citem a profesionální technikou. Abyste si však fotografa mohli pozvat, musíte ho nejdříve najít a kde jinde byste ho hledali, než na internetu. Ještě nedávno to nešlo, ale dnes už si obrázek o nabídce služeb včetně ukázek udělat můžete.

Někdo fotí, někdo dělá weby, nejdůležitější je se najít. My jsme to štěstí měli. Poptávka, zadání, nabídka. Běžný postup jako pro kterýkoli jiný web. S Radkem jsme se sešli v kanceláři naší agentury v Liberci, kam za námi přijel, abychom co nejvíce pochopili jeho požadavky a představy. Pak už byla řada na nás, našich zkušenostech a dovednostech.

Responzivní webové stránky, které naše grafické studio z Liberce připravilo, jsme nakonec zprovoznili na webhostingovém řešení klienta, kde již historicky běžel původní web. Stejně jako jiné internetové projekty, i tento byl vytvořen na redakčním systému WordPress, díky kterému se klient může pohodlně přihlásit do administrace, odkud může editovat jak všechny stránky, texty, tak také ceník a portfolio fotografií. Redakční systém má obrovskou výhodu, jedná se o opensource platformu, která je zdarma a nemusí se za její provoz platit žádné poplatky 👌

Každý, kdo podniká si zaslouží důstojnou prezentaci. Cílem našeho grafického studia maveb je pomoci klientům s lepší vizuální komunikací, protože právě ta je tou největší vizitkou. Webové stránky, které jsme navrhli, jsou minimalistické a díky tomu je orientace na webu velmi snadná. Doufáme, že si styl webu najde řadu příznivců, spoustu nových zákazníků a pracovních příležitostí. Radku, ať to fotí!

„S firmou maveb. media jsem se seznámil, při spolupráci na medializaci výsledků a fotografií ze závodu Dakar 2020 pro velice úspěšnou firmu IVAR CS. Když jsem řešil nový web s kamarádem, majitelem právě zmiňované firmy, tak mi doporučil a zároveň se i zaručil za skvělou práci firmy maveb. media. Vlastě ještě ten den jsem zajel do jejich sídla v Liberci a na všem jsme se domluvili. Nové webovky jsem měl rychle a kvalitně postavené. Také jim děkuji za trpělivost a ochotu mně vše vysvětlit. Mohu jen chválit a doporučit.

Radek Lavička portrét
Radek Lavička
Profesionální fotograf, reportér a dobrodruh
Webové stránky – Fotograf Radek Lavička – 1000×800
Domovská stránka webu fotografa Radka Lavičky
Domovská stránka webu fotografa Radka Lavičky
Webové stránky – Fotograf Radek Lavička – web-náhled

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma