Webové stránky spisovatele Jana Folného

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2022

Český spisovatel žijící v Londýně, autor BuzíčkůHotelu Royal. Původním povoláním učitel českého a ruského jazyka, po „vyhoření“ se přestěhoval do Velké Británie, kde už několik let žije a pracuje. Jako spisovatel debutoval knihou Od sebe / k sobě (2010), v níž zúročil své zkušenosti a zážitky z tříletého pobytu v Irsku, a právě od té doby s Honzou spolupracujeme. Spolupráce je tedy starší, než naše agentura… o to více času jsme měli se s Honzou poznat.

Pro Honzu jsme na začátku spolupráce udělali novou webovou stránku, která dokázala návštěvníkům Honzu lépe představit, a především seznámit s jeho tvorbou. Od první společné internetové stránky uplynula řada let, za kterých došlo ke mnoha designovým úpravám. Ta poslední byla s vydáním nové knihy. Původně se mělo jednat o pár změn, nakonec jsme neodolali a udělali mnohem více.

K internetové stránce jsme přistupovali jako k hlavnímu nástroji, pomocí kterého může autor nejen komunikovat se svými čtenáři, ale také představovat své novinky a portfolio své práce včetně ukázek a informací, kde je možné dané knihy zakoupit. Při úpravě webu jsme tedy kladli důraz na snadnou obsluhu, editaci, a především jednoduchost a přehlednost. A co víc, vzhledem k tomu, že má Honza své čtenáře i za hranicemi, celé internetové stránky jsme připravili také v anglické verzi.

Webové stránky se oproti předchozí verzi změnily od základu, především pak backend stránek. Jasná struktura, co nejvíce automatizovaných prvků, aby bylo snadné web plnit novým obsahem a to i pro jazykové mutace. Samozřejmě i frontend prošel kompletním redesignem. Věříme, že se nám úkol povedl, ale bude lepší, když výsledek posoudíte sami.

„Velmi profesionální spolupráce při tvorbě internetových stránek, vědí, co dělají, skvělá komunikace a hlavně: výsledek je vynikající!“

Jan Folný – klient agentury maveb
Jan Folný
Spisovatel

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma